Kadın Dizisi Doruk Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Ayrıntılar

Yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin’in oturduğu senaristliğini ise Hande Altaylı’nın yaptığı Woman dizisinin uyarlaması olan Kadın dizisi daha ilk bölümleriyle bile reytinglerde oldukça iyi sırada yer aldı. Bahar’ın acılarla dolu hayatının konu olarak işlendiği Kadın dizisinde Bahar’ın mutlu olsunlar diye çırpındığı iki evladından biri de Doruk. Doruk karakterini merak edenlerin aklına gelebilecek acaba gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, nerelidir, daha önce hangi yapımlarda yer aldı gibi pek çok sorunuzun cevabı haberimizin devamında…

Kadın Dizisi Doruk Kim?

Med Yapım ve Mf Yapım’ın ortak yapımı olan Kadın’da Bahar deli gibi aşık olduğu eşiyle evlenmiş hayatın tüm zorluklarına rağmen dimdik ayakta durmayı başarmıştır. Eşinin gemide elinden düşen poşetin içindeki ayvaları toplarken gemiden düşmesi ile hayatın tüm zorluklarını sırtlanan Bahar, iki çocuğu ile kalakalmıştır. Kızı daha küçüktür ve oğlu daha doğmamıştır bile. Zaman geçer, oğlu Doruk da büyür. Babasız çocuk büyütmek zordur maddi sıkıntılarla mücadele ederken Bahar’ın tek derdi vardır: Çocuklarını mutlu edebilmek. Bahar yıllar önce annesi tarafından terk edilmiştir.

Ancak yaşadığı zorluklar ve kader onu annesine bağlamış ve annesinin desteğini almıştır. Doruk Bahar’ın küçük oğlu…Acılar içinde geçen kader yolculuğunda Bahar’ın ayakta durma sebeplerinin en başında yer alır Doruk. Küçücük bedeni ile etrafında yaşanan olaylara anlam vermeye çalışan Doruk, annesinin birtanesi. Peki siz okuyucularımızın da merak ettiği Doruk’un gerçek adı ne sorusuna cevabımız ise Ali Semi Sefil.

Kadın Dizisi Ali Semi Sefil Kimdir?

Bahar’ın biricik oğlu Doruk’a hayat veren isim Ali Semi Sefil. Ali Semi Sefil, 17 Ocak 2013 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Rol arkadaşı olan Demir Beyitoğlu gibi Leyla Şirin Ajansa kayıtlı olan çocuk oyunculardan. Ali Semi’nin bir de kendinden küçük kız kardeşi var. Oğlak burcu olan Ali Semi dört yaşında olmasına rağme oldukça iyi rol yapmakta. Müzik aletlerine ilgili olan Ali Semi, daha önce herhangi bir yapımda yer almadı. Kadın dizisinde Bahar ve Sarp’ın oğlu olan Doruk’a hayat veren Ali Semi Sefil küçük yaşına rağmen oldukça başarılı.

Ali Semi Sefil Resimleri

 

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Doruk Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Ayrıntılar (5 Yorum)

  1. Çok güzel bır dızı.Oyuncular çok iyi.Dorruk rolünü oynayan çocuk mükemmel.Bayılıyorumona.yolu acık olsun.

  2. Ali sami sefil mutlaka görmek istiyorum.mersinden geldim.ıstanbul sayin su an .dayanamıyorum sevmeye doyamiyorum.diziyi izlerken ne olur adres istiyorum

  3. Doruk çok tatlı bu dizide bayılıyorum ona yavrum başarılı bir oyuncu olur inşallah büyüdüğü zaman.