Kadın

Kadın Dizisi Hatice Öldü Mü? Kadın Dizisi Sezon Finalindeki Kazada Kim Öldü?

ilk bölümü ile 24 Ekim 2017 yılında Fox TV ekranlarına gelen Kadın dizisinde beklenmedik bir ayrılık haberini aldık. Kadın dizisi Hatice ölecek mi? Arif mi ölecek? diye sosyal medya çalkalanmaya şimdiden başladı. Bizde güvendiğimiz kaynakların yardımı ile aldığımız bilgileri sizler ile paylaşacağız. Yeni sezonda bizler çok üzen bir kayıp yaşanıyor? Kadın dizisi Hatice öldü Resmi

Med yapım tarafından yapımı üstlenilen, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ile Faruk Bayhan’ın yaptığı, Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ve Nadim Güç’ün yönettiği dram türündeki Fox TV’nin reyting rekortmeni Kadın isimli dizi 3. sezonunda bomba ayrılıklar yaşanacağı yönünde sosyal medyada dolaşan haberler ile henüz sezon başlamadan şimdiden gündem olmayı başardı, diyebilirim.

Güncelleme=> Kadın dizisinde Arif’in sürdüğü arabada ağır yaralanan Hatice hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahaleler rağmen kurtarılamadı. yeni bölümde ise Şirin, bunun acısını almak için Bahar’a karşı öfkesini kusacak. Bu anları analiz ettiğim [kirmizibuton] 8 Ekim Kadın dizisi Fragmanı[/kirmizibuton] ve analizleri hakkında bilgi almak istersiniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Dizide Sarp ölecek mi? diye merak edenler bir tarafta, Kadın dizisi Bahar Ölecek mi diye merak içinde bekleyip endişelenenlerin sayısı da bir hayli fazla olduğunu gördüm. Bu sebeple bizde kaynanalarımız aracılığı ile bu konuyu derinlemesine araştırdık. 

Kadın Dizisi Sezon Finalinde Kim Öldü? Hatice Mi Bahar Mı?

2017 yılında ilk bölümünden beri hiç kaçırmadan izleyen ve Bahar’ın o çaresiz hallerine üzülünen binlerce izleyicinin olduğunu hatta bunlardan birisi de benim annem olduğunu söyleyebilirim. Geçtiğimiz Mayıs ayının son haftasında sezon finali ile aramızdan kısa bir süreliğine ayrılan Kadın dizisinde final sahnesi çok konuşuldu. O gün yani sezon finalinde son karakterleri bir kez daha hatırlayacak olursak;

Bahar birden fenalaştı. Sarp da o anda Bahar’ın yanında, onun kötü olduğunu görür görmez yere düşmenden kurtarsa da Bahar’ın başı dönmüştü. Sarp panik içinde doktora götürmek isterken Arif de olanları görüp yardım etmek istese de Sarp ” Dokunma! O Benim Karım” diyerek tepkisini ortaya koydu. Ancak Bahar’ı hastaneye götürecek bir araç bulmayınca Arif’in arabasına Hatice, Bahar, Sarp ve şoför olarak da Arif binmiş, yolda Tırın çarpması ile savrulmuşlardı. 

Sezon finalinin böyle bitmesinden sonra bir çok kişi hepsi sağ bir şekilde çıkacağını, dizide yer alan hemen hemen hepsi ana karakter olduğunu düşünmüş, ve kimsenin aklına o araç içinde bir cenaze bir de sakat çıkacağını düşünmemişti bile.Kadın Dizisi Bahar Ölecek mi Resmi

Sizleri de daha fazla bekletmeden aldığım bilgiyi hemen açıklamak istiyorum. Kadın dizisinde Hatice yani Bahar’ın annesi ölecek. Bahar ise bu bayılmaları nedeni ile annesinin organlarından nakil yapılacak. Böylelikle organ bağışına da atıfta bulunulacak.

Ayrıca dizide Arif karakteri de sakat kalacak. Artık Arif koltuk deynekleri ile yaşamını sürdürmeye başlayacak. Şu an için Sarp konusunda net bir bilgi alamadım. Ancak dizide ölmeyeceğini düşünüyorum. Zira Şirin annesinin kaybını Bahar’a yükleyecek ve eziyetlerine kaldığı yerden devam edecek. Arif ile Sarp da yine sevdiği kadın için mücadele verecekler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu