Kadın

Kadın Dizisi İsmail Kim? Şirin’in Sevgilisi

81. bölümü ile ekranlara veda edecek olan Kadın dizisine final bölümünde bir konuk müjdesi ile karşınızdayız. Kadın dizisi İsmail kimdir diye merak edenler için işte o sürpriz konuk hakkında detaylar!

Med Yapım – MF Yapım’ın ortak yapımı olan ve reytingleri gayet iyi olmasına rağmen senaryoyu daha fazla uzatmadan tadında bırakma kararıyla bizleri etkileyen Kadın dizisi bu hafta yayınlanacak bölümü ile final yapıyor.

Nadim Güç’ün yönetmenliğini üstlendiği Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman, Şerif Erol, Seray Kaya, Gökçe Eyüpoğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Kübra Sezgin, Ali Semi Sefil, Hakan Kurtaş, Tuğçe Altuğ ve Hümeyra’nın oyuncu kadrosunda yer aldığı diziye bu hafta yani 81. bölümde yeni bir karakter dahil oluyor.

Bildiğiniz üzere Şirin son gelişmeler sonrasında akıl hastanesine gitmişti. Şirin orada da boş durmadı yeni sevgili ile yeniden gündem olmayı başardı. kadin dizisi toprak can adiguzel resmiŞirin’in sevgilisi olan İsmail, akıl hastanesinde Şirin’in dertleri dinleyen kişi haline gelecek. Peki Kadın dizisinde İsmail karakterine hangi oyuncu hayat verecek işte mera edilen o sorunun yanıtı!

Kadın Dizisi İsmail’in Gerçek Adı Yaşı

Salı günleri Fox tv ekranlarında saat 20:00’da ekranlara gelen ve final yapacak olan Kadın dizisinde İsmail karakterine hayat veren oyuncu Toprak Can Adıgüzel.

Toprak Can Adıgüzel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ocak 1992 doğumludur. 2020 itibariyle 29 yaşındadır. Kova burcu olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi mezunudur. Lisede iken tiyatro ile tanışan ve oyunculuk konusunda eğitim almak adında İstanbul’a gelmiş ve Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.toprak can adıguzel resmi Selçuk yöntem ile yer aldığı bir oyunla adını duyuran oyuncu pek çok oyunda rol almıştır.Daha önce yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan “Mucize Doktor” dizisinde Cemal isminde bir hastaya hayat vermiştir. İkinci rol alacağı dizi ise Kadın dizisi olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu