Kadın

Kadın Dizisi İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in, senaristliğini Hande Altaylı’nın yaptığı Japon bir dizi olan Woman dizisinin Türkçe uyarlaması olan Kadın dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

Med Yapım ve Mf Yapım ürünü olan Kadın dizisi başrol oyuncuları ise Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar. Dizide ayrıca Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil rol almakta. İşte merak edilen Kadın dizisi hakkında merak edilen tüm soruların cevapları

Kadın Dizisi Oyuncuları Dizi Kapak Resmi

Bir Japon dizisi uyarlaması olan ve çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan dizi “Kadın” iki kızını ve kocasını gençken yitiren bir kadının acı dolu hikayesini konu almakta.

Dizinin başrol oyuncusu olması için ilk teklif götürdüğü isim Beren Saat olsa da anlaşma yapılamaması nedeniyle başrol oyuncu teklifi Özge Özpiriçci’ye götürüldü. Özge Özpirinçci’nin başrol oyuncularından olan dizide Bennu Yıldırımlar, Caner Cindoruk gibi oldukça usta oyuncular yer almakta. İşte merak edilen ve yakınlarda televizyonda izleyeceğimiz “Kadın” dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Kadın Dizisi Oyuncuları dizi Kapak Resmi 1

Kadın Dizisi Oyuncuları

Özge Özpirinçci

Kadın Dizisi Oyuncuları Özge Özpirinçci Resmi

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri mezunudur. Cesaretin Var Mı Aşka? ve Kavak Yelleri ile dizi sektörüne adım atan güzel oyuncu, Show Tv’de Melekler Korusun adlı dizide İpek karakterini canlandırmıştır. 2010’da Veda adlı sinema filminde oynayan oyuncu, Deli Saraylı dizisinde de rol aldı. Anadolu Kartalları, Al Yazmalım gibi yapıtlar da adından söz ettirdi.

Caner Cindoruk

Kadın Dizisi Oyuncuları Caner Cindoruk Resmi

1980 senesinde Adana’da dünyaya gelen oyuncu, Çukurova Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Firar, Aramızda Kalsın, İstanbul Sokakları ve Muhteşem Yüzyıl:Kösem adlı dizilerde de seyirciyle buluştu.

Bennu Yıldırımlar

Kadın oyuncu kadrosu Bennu Yıldırımlar Resmi

1969 doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Londra’da drama konusunda eğitim alan usta oyuncu, Bülent Emin Yarar’ın eşidir. Süper Baba, Üzgünüm Leyla, Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri ve Altınsoylar adlı dizilerde rol almıştır.

Ece Özdikici

Kadın oyuncu kadrosu Ece Özdikici Resmi

Şerif Erol

Kadın oyuncu kadrosu Şerif Erol Resmi

Seray Kaya

Kadın oyuncu kadrosu Seray Kaya Resmi

Kadın Dizisi Konusu

Yuji Sakamoto adlı dizinin Türkçe uyarlaması olan “Kadın” dizisi ekim ayında Fox Tv’de izleyiciyle buluşacak. “Kadın” dizisinin hikayesi de bizleri derinden etkileyecek türden.

Hayatta tutunacak tek dalın sığındığın tek limandır aile. Sevgi dolu bir ailede bir kaza ile yıkılan hayallerle dolu bir hayat. Eşini kaybeden bir eş ve ayakta tutması gereken iki kız çocuğu. Annesinin 20 yıl evvel terk ettiği ve babasını kaybeden sığınacak dalı kalmamış bir karakter. Bakalım acı dolu bu hayatta onu ne gibi sürprizler beklemekte.

Kadın Dizisi Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu