Kadın

Kadın Dizisi Pırıl Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Kadın dizisi Pırıl kimdir? Pırıl’ın gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı dizilerle ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında sizlerle…

Kadın Dizisinde Pırıl Kimdir?

Fox Tv ekranlarının her Salı seyirciyi ekranlara kilitleyen başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un rol aldığı Kadın dizisinde Pırıl karakteri seyircinin merak ettiği karakterler arasına girmeyi başardı. Pırıl, Sarp’ın hayatını kurtaran kişi ve ilerleyen zamanlarda nefret edeceğimiz bir karaktere sahip.

Zenginlik içinde yaşayan Pırıl, Sarp’ın hafızasının gitmesini fırsat bilip ona yeni bir dünya çizmiştir. Bu yeni dünyada adını da değiştirmiş ve Alp olarak onu çağırmaktadır. Sarp’ın annesini de destekleyerek arkasına ikinci bir destek alan pırıl, tam da Sarp’ın annesinin istediği gibi bir gelindir.

Bütün imkanlar ayağına kadar gelen varlıklı biridir. Sarp ise hafızasını kaybettiği için Pırıl  onun hafızasının gelmesini engelleyecek her şeyden onu uzak tutmaktadır. Ancak ilerleyen bölümlerde Sarp geçmişe ait parçalar hatırlamaya başlayacak ve işte tam da bu noktada olaylar iyiden iyiye sarpa saracak. Pırıl ne kadar çabalasa da gerçekler hatta sakladıkları bir bir ortaya çıkar. Suat’ın kızı olan Pırıl ise Sarp’ın aşkını kalbine gömüp bakalım gidebilecek mi?Ahu Yağtu Resmi 1

Sarp’ın yanındaki kadın olan Pırıl’ın gerçek adı Ahu Yağtu. Cem Yılmaz’ın eski eşi olarak adını duyduğumuz Ahu Yağtu, 1978, İzmir doğumlu. Anne ve babası henüz o çocukken boşanmışlar. 1993 senesinde mankenlik yapmaya başlayan oyuncu, moda editörlüğü, stil danışmanlığı da yapmıştır. Biri Bizi Gözetliyor adlı programda sunuculuk yapmış olan Ahu Yağtu, reklam filmlerinde de rol almıştır. Kampusistan, Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza, Bir Avuç Deniz adlı yapımlarda yer almıştır. Ahu Yağtu Resmi 2Bebekte bir butik sahibidir. Mankenliğe de halen devam etmektedir.Ahu Yağtu 1,72 boyunda, 55 kilodur ve yengeç burcudur. İkinci evliliğini Cem Yılmaz ile gerçekleştiren oyuncunun bu evlilikten bir de oğlu vardır. 2013 senesinde Cem Yılmazdan boşanmıştır.

Paramparça adı dizide Candan karakteri ile beğeni toplayan oyuncu, 29-30 ve 90-60-90 adlı yapımlarda yer almıştır. Kadın dizisinde canlandırdığı Pırıl karakteri ile de adından bir kez daha bahsettirmeyi başaran güzel oyuncuyu sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz….

Ahu Yağtu’yu daha yakından tanımak adına işte bir de video haberimizin devamında sizlerle…

Ahu Yağtu Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu