Kadın

Kadın Dizisi Raif Kim? Fazilet’in Oğlunu Kim Canlandırıyor?

Kadın dizisi Raif kimdir sorusu pek çok Kadın dizisi izleyicisi tarafından merak konusu oldu. Ekranların en sevilen dizilerinden MF Yapım imzalı Kadın dizisi Raif karakteri diziye yeni sezonda dahil olan karakterlerden biri. Raif ile Fazilet Hanım’ın arası da oldukça kötü. Bu nokta da dahil olmak üzere sizlere hem karakter hakkında hem de oyuncu hakkında detayları sunacağız.

Özge Özpirinçci’nin Bahar rolüne hayat verdiği Kadın dizisi bu sezonda Hatice’nin vefatıyla sevenlerini çok üzdü. Hatice’nin ardından bu gün yayınlanan bölümünde Sarp ölecek mi sorusu ile dizinin hayranları ikinci yıkımı yaşadı. Bahar ve Sarp ikilisinin bir an önce toparlanıp bir araya gelmesini hayal eden hayranları bu haber ile yıkılırken diziye yeni karakterler de dahil oldu.

Kadın dizisi yeni sezonda Hümeyra diziye fazilet Hanım rolüyle dahil oldu. Bir yazar olan Fazilet Hanım lüks bir hayat sürerken oğlu tekerlekli sandalyeye mahkum bir hayat sürmektedir. Bu durumdan dolayı mıdır bilmiyoruz ancak annesine de karşısındaki kişilere de kötü davranmaktadır.kadın dizisi sinan helvacı resmi Bir diğer ihtimal ise Raif’in yani Fazilet’in oğlunun engelli olmasının ardında acaba Fazilet Hanım olabilir. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde net bir şekilde ortaya çıkacak.

Kadın Dizisi Raif’in Gerçek Adı Bilgileri

Kadın dizisinde Raif karakterine hayat veren oyuncu Sinan Helvacı. Sinan Helvacı kimdir sorusunun yanıtları ile sizleri buluşturmaya devam edelim. Genç oyuncu 1990 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim görmekte iken Fransa’ya giden ve tiyatro eğitimini burada tamamlayan oyuncu, yüksek lisansını tamamlamıştır. “There Are Walls Between Us”, “Steps” ve “Bridge” adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu dizi sektörüne “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile merhaba demiştir. Dizide gökmen karakterine hayat vermiştir.  Bu dizideki başarısının ardından yönetmenlik ve senaristlik de yapmıştır. kadın dizisi raif sinan helvacı resmi“Kantsaywhere” adlı filmin yönetmeni olan oyuncu kadrosunda ünlü aktör Kadir İnanır’ın ve Vahide Perçin’in bulunduğu “Kapı” adlı sinema filminde yer almıştır. Başarılı oyuncu Fransızca, İtalyanca, İngilizce ve Türkçe bilmektedir.

Kadın Dizisi Raif’in Oynadığı Diziler

Oyuncunun rol aldığı diziler;

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Gökmen) (2010)
  • Kadın (Raif) (2019)

Kadın Dizisi Raif’in Oynadığı Filmler

Oyuncunun rol aldığı filmler ise şu şekilde;

  • The Bridge
  • Steps
  • There Are Walls Between Us
  • Remarkable
  • Kantsaywhere
  • Frame
  • Kapı ( Musa) (2019)

Oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu