Kadın

Kadın Dizisi Sinan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın’a Sinan karakteri de geçtiğimiz bölümde dahil oldu. Peki Sinan kimdir, oyuncunun gerçek adı nedir, nerelidir, hangi dizilerde rol almıştır gibi sorularınızın cevapları haberimizin devamında…

oktay gürsoy resmi 1

Kadın Dizisi Sinan Kim?

Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı Kadın dizisine Sinan karakteri 4. bölümde dahil oldu. Sinan doktor Jale’nin yıllar önce ayrıldığı eski sevgilisidir ve doktordur. Aradan geçen uzun süreye rağmen Jale’ye karşı hala samimi hatta sevgili gibi yaklaşmaya çalışan bir karaktere sahiptir. Sinan ve Jale yıllar önce Sinan’ın seni çok seviyorum sözlerine rağmen Sinan’ın aldatmasıyla ayrılmışlardır.

oktay gürsoy resmi 2

Altı ay sonra Jale kaymakamlıkta çalışan Musa ile evlenmiş ve Bora adında dünyalar güzeli bir oğlu olmuştur. Sinan da evlenmiş, ikiz çocukları olmuştur ama eşinden boşanmıştır. Jale’nin çalıştığı hastanede çalışmaya başlayacak olan Sinan soluğu Jale’nin yanında almış, samimi davranışlarla ona yaklaşmaya çabalamıştır. Jale ise her şeyin geçmişte kaldığını kendisinin aldattığını dile getirmiştir. Eşiyle ayrılığın eşiğinde olan oğlu Bora ile zerre kadar ilgilenmeyen Jale, eşinin mesleğini küçük gören Sinan’a ağzının payını vermiştir.

oktay gürsoy resmi 5

Kadın Dizisinde Sinan‘a hayat veren isim Oktay Gürsoy. 1984 senesinde başkentte dünyaya gözlerini açan ünlü oyuncu ikizler burcu. 1,84 boyunda 74 kilo olan Oktay Gürsoy, Selçuk Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur ve evlidir. 2006 senesinde ekranların sevilen dizisi Hatırla Sevgili ile kamera karşısına geçen oyuncu daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Dila Hanım, Behzat Ç., İkisini De Sevdim, Şahin Bey, Canım Ailem, Sessiz Fırtına, Aşk Ve Ceza adlı yapımlarda adından söz ettirmiştir. Arka Sokaklar dizisinde ise uzun süre Müfettiş Veysel rolüne hayat vermiştir. 

Oktay Gürsoy Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu