Kadın

Kadın Dizisi Yeni Gelen Oyuncular (2019-2020 Sezonu)

Fox Tv Kadın dizisine usta isim Hümeyra dahil oldu! Usta oyuncunun ardından Kadın dizisine yeni gelen oyuncular merak konusu oldu. Caner Cindoruk’un senaryo gereği diziye veda edeceği konuşulan Kadın dizisi yeni sezonda da bomba isimlerle macerasına devam edecek.

Başrollerinde Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman, Şerif Erol, Seray Kaya, Gökçe Eyüpoğlu gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Kadın dizisine yeni yüzler dahil olacak. 3. Sezonu ile final yapacağı konuşulan ve ödüllere doymak bilmeyen reyting rekortmeni Kadın dizisine katılan tüm oyuncuları sayfamızda bulabilirsiniz. 

Kadın dizisi 3. sezonda katılacağı medya ile paylaşılan ilk oyuncu herkesi heyecanlandırdı: Hümeyra. Sesiyle yıllara meydan okumuş olan usta oyuncu daha önce de Özge Özpirinçci ile beraber rol almış hatta annesine hayat vermişti. Örnek anne kız rolüyle hafızalara yer eden ikili Kadın dizisinde yeniden birlikte rol alacak. Bu haber şimdiden herkesi heyecanlandırdı. 

Kadın Yeni Oyuncular Listesi (2019)

  • Hümeyra Akbay

Son olarak “Paramparça” dizisinde Maide karakterine hayat vermiş olan oyuncu 1947 yılında İstanbul doğumludur. “Melekler Korusun”, “Babam ve Oğlum”, “Avrupa Yakası”, “80. Adım”, “Bir Kadının Anatomisi”, “Asiye Nasıl Kurtulur” adlı yapımlardaki oyunculuğu ile ödül sahibi olan usta oyuncu 50’ye yakın yapımda rol almıştır. hümeyra akbay kadın resmi“Şahsiyet”, “Kocan Kadar Konuş: Diriliş”, “Unutursam Fısılda”, “Annem Uyurken”, “Yalan Dünya”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Dedemin İnsanları”, “Güneşin Oğlu”, “Ulak”, “Komedi Dükkanı”, “Sıla”, “Sınav”,”Unutulanlar” gibi pek çok yapımda adını duyuran oyuncu köken olarak şarkıcıdır. Yıllara meydan okuyan güzelliği ile olduğu kadar oyunculuğu ile de yeni nesle ders veren oyuncu, Kadın dizisinde oldukça önemli bir rolle karşımıza çıkacak. 

Besteci de olan oyuncu 70’lere damga vuran şarkıcılardan biridir. Babası dekan, annesi ise çok kültürlü bir bayan olan oyuncu, küçük yaşlarda bale eğitimi almıştır. tek hayali balerin olmak olan Akbay, çocuk yaşta babasının vefatıyla sarsılmıştır. Liseyi İngiltere’de okuyan Akbay, İstanbul’a döndüğünde önce muhabir olarak daha sonra gazetede grafiker olarak çalışır.

Gitar çalmaya da meraklı olan Akbay, tasarım yaparken sıkıldığı anda gitarı eline alıp kendi bestesini söyler. Tam da bu sırada patronu onu dinlemektedir ve şöhret de tam olarak bu andan sonra gelir. yaptığı albümlerle ödül üstüne ödül alan Akbay, 1980 yılında sinema sektörüne adım atar. Beş evlilik yapmış olan oyuncu 2001 yılında caz piyanisti olan jimmy Cicero’dan boşanmıştır. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu