Kadın

Kadın Hikmet Ölecek Mi? Sarp Baharı Bulacak Mı?

Kadın Hikmet ölecek mi dizinin en çok merak ettiği sorulardan biri oldu. Son bölümüyle heyecan dorukta olan Kadın’da Seyfullah sinirle elinde silahı alır ve Hikmet’e iki el ateş eder. Peki Hikmet ölecek mi? Sarp ise Bahar’ı bulmak için uğraşmaktadır. Sarp Baharı bulacak mı? Gelin hep beraber yazımızdan bakalım.

Kadın Dizisi Hikmet Ölecek Mi?

Fox Tv ekranlarının başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’u rol aldığı Kadın dizisi muhteşem bir bölümle ekranlara geldi. Bu bölümde ne olmadı ki Yeliz ve Ceyda ikilisi Şirin nedeniyle karakola düşer. Yeliz’in eşi Teoman ile bu durumdan dolayı arası açılır. Bahar arayı yapmaya çalışsa da Teoman boşanma konusunda kararlıdır. Ceyda’nın sıkıntısı bir tarafa bir de Bahar işsiz kalınca dertler ikiye katlanır. Bu problem de Bahar’ın iş arkadaşlarının patrona ders vermesiyle çözülünce derin bir oh çeken seyirci bir de Enver’in Yusuf’un evinde düştüğü durumdan dolayı düştüğü hale üzülür. Sarp ise gördüğü rüyalar sayesinde Bahar’ın peşine düşer zira kalbi onun öldüğüne inanmak istemez. Seyfullah ise kızı İmran için Ceyda’yı evlerine çağırır. Seyfullah’ın Ceyda’ya dikkatli baktığını düşünen Hikmet altındaki nedeni bilse de İmran’ı kışkırtmak için babanın Ceyda’da gözü var diye Ceyda’yı kovdurmak ister. Ceyda şarkılarını söylerken babasıyal konuşan İmran Hikmet’e silahı doğrultup iki el ateş eder. Peki Hikmet ölecek mi diye soran pek çok kişi oldu. Hikmet ölmeyecek. 

Kadın 17. Bölüm Özeti Resmi 2

Merak edilen diğer konu olan Sarp’ın Baharı bulup bulamayacağına dair sorularınız için detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Kadın Sarp Baharı Bulacak Mı?

Sarp, her ne kadar Bahar’ı öldü olarak bilse de gönlü bir türlü rahat etmez. Amerika’ya gitme kararı alsalar da Sarp, gördüğü rüya ile Baharın yaşadığını hissetmiştir. Bu defa Pırıl ne kadar merak etse de Pırıl’ın babası bırakın gitsin diye gitmesine engel olmamalarını söyler. Sarp ise gittiği yerde sürpriz bir isimle-Şirinle- karşılaşır. Buraya kadar gelmiş olan Sarp’ı Bahar’a dair sürpriz sözler beklemektedir. Şirin bir zamanlar aşık olduğu hatta öldürdüğü eniştesini karşısında görünce hayal mi görüyorum diye düşünecek ama yeni oyunlarına devam edip Sarp ve Bahar’ı ayırmaya devam edecek.

kadın 21 kasım resmi 2

Geçtiğimiz bölümde heyecanın dorukta olduğu o anların olduğu fragman da haberimizin devamında sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu