Oyuncu Kadrosu

Kağıt Ev Psikolog Pınar Kimdir? Usta Oyuncu!

Star Tv ekranlarının yeni dizisi  Kağıt Ev oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu: Psikolog Pınar. Bakın Kağıt Ev Psikolog Pınar rolüyle izleyeceğimiz oyuncu kimmiş, hangi dizide rol almış!

Pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Kağıt Ev dizisi 3. bölümde diziye  Psikolog Pınar karakteri dahil oluyor. Kağıt Ev Psikolog Pınar rolüne hayat verecek oyuncu bakın en son hangi dizide rol almış!

Kağıt Ev Psikolog Pınar Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Usta oyuncu Bedia Ener Kağıt Ev dizisinde Psikolog Pınar karakterine hayat vermektedir. Son olarak yaz dizisi olan “Çatı Katı Aşk” dizisinde Saadet rolüyle izlediğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Tam adı Bedia Ener Öztep olan usta oyuncu 15 Haziran 1954 tarihinde Uşak ilimizde hayata gözlerini açmıştır. İlk kez kamera karşısına 1982 yılında “İffet” isimli sinema filmi ile geçmiş olsa da öncesinde seslendirme sanatçılığı yaptığı için 1961 yılında ilk seslendirmesi ile bu sektöre girdi diyebiliriz.kagit ev psikolog pinar resmi

Bir çok dizi ve sinema filminde yer alması ile zaten halkın Bedia Ener’in sesine aşina olmasının yanı sıra dönemin en popüler dizilerinden “Mahallenin Muhtarları” isimli dizide rol alması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.bedia ener resmi

2006-2010 yılları arasında 5 sezon boyuncu “Yaprak Dökümü” isimli dizide Nehir hanım karakterine hayat vermiştir. 2017 yılında ekrana gelen “Dostlar Mahallesi” isimli dizide “Behiye” karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2018 yılında “İç Oyun” isimli sinema filminde yer almıştır.  “Canevim” dizisinde Hacı Anne karakterine hayat vermiş olan son olarak “Menajerimi Ara” ve “Alev Alev”  dizilerine konuk olan Ener, Kağıt Ev Psikolog Pınar rolüyle ekranlara gelmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu