Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 10 Şubat’ta Çalan Türkü

Kalbimdeki Deniz 56. Bölümü ile 10 Şubat’ta  Fox TV ekranlarına geldi. Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm de Çalan Türkü Ne? Sözleri ve Müziğini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm 10 Şubat’ta Çalan Türkü 

Kalbimdeki Deniz geçen hafta çok heyecanlı bir yerde bitmişti. Hülya Deniz’i yok etmek için engel olan kim varsa öncelikle onların işini bitirip ardında Deniz ve çocuklarını ortadan kaldırmaya niyetli. İlk denemesinde Deniz ve çocuklar Mirat’ın sayesinde ölümden dönünce Hülya böyle bir plan yaptı. Hülya tüm mal varlığı ile Mirat ile Deniz’in çalıştığı at çiftliğini satın alıp bunu Mirat ile Deniz’e sürpriz gibi açıkladı.

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm Özeti Resim 1

Ardından Mirat’ı at almak için daha önceden ayarladığı bir adrese Mirat’ı bilerek gönderdi. Yolda öldürmek üzere anlaştığı kamyon şoförü Mirat’ın aracını görünce hemen harekete geçip Mirat’ın kullandığı aracı Denizin azgın sularına itekledi.

Mirat son ana kadar arabadan çıkmadığı için herkes Mirat’ın öldüğünü düşündü ama Mirat ölmedi ve geri gelecek. Deniz ile Raşel, Mirat’ın kaza haberini alır almaz olay yerine geldiler. Akşama kadar yapılan arama çalışmaları sonuçsuz kalınca ekipler aramaya sabah devam etmek üzere aramayı sonlandırdılar. Deniz ise çocukları ile eve gitmek yerine soğukta bir ümit sabaha kadar tek başına bekledi.

Kalbimdeki Deniz 55. Bölüm Özeti Resim 2

Ekipler sabahın ilk ışıkları ile birlikte geldiğinde akşam bıraktıkları Deniz’i tek bvaşına soğukta beklediğini görünce hemen ısınması için yardımcı oldukları sırada aramaya katılan personel kıyının diğer tarafında balıkçılar bir ceset bulduğunu söyleyince Deniz yıkılır.

Ölen kişinin Mirat olup olmadığını teşhis etmek için hemen ekiplerle birlikte hastane morguna giden Deniz ölen kişinin Mirat olmadığını görünce derin bir oh çeker. Bu sırada arka planda Aşık Veysel‘in seslendirdiği “Dost dost diye nicesine sarıldım” türküsü arka planda çaldı. Dizide bahse konu şarkıyı kimin seslendirdiğini henüz bilmiyoruz.

Kalbimdeki Deniz 10 Şubat Çalan Türkü

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu