Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Fragmanı 44. bölüm Özeti #Deniz Öldü Mü?

Kalbimdeki Deniz adlı dizinin 11 Kasımda yayınlanacak olan 44. bölümünde Şirzat Diyar ile Serdem’i vuracak mı? Ece Mustafa’dan ayrılacak mı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 44. Bölüm DETAYLI Özeti

Kalbimdeki Deniz 11 Kasımda yayınlanacak olan 44. Bölümde; Alihan Turgut’a teklif ettiği iş çiftliği yakmak olduğunu duyunca ilk aşamada kabul etmesede Fikri’ye boşanmasın diye çiftliği yakar. İçeride Deniz’in olduğundan haberi yoktur. kaçmaya çalışırken kafasını vurduğundan baygındır. Yangını söndürmeyi gelenler arasında Mirat’da vardır. Mirat kor ateşin içine dalıp canından çok sevdiği  Deniz’i kurtulurken çiftlikteki atlar ölecek. Çiftliğin içerisinde Deniz’in olmadığını bilmediğinden vicdan azabı duyup gerçekleri söyleyip teslim olmak isteyecek amam Alihan buna izin vermeyip durdurmak için ter türlü pisliği yapacak

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Resmi

 

Kalbimdeki Deniz adlı dizinin 11 Kasım‘da  neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta dizide neler yaşandığından bahsetmek gerekirse; Şebnem Alihan’ın Bar açılışına gelir. Şebnem kendini Ece’nin yanında Gamze olarak tanıtır.  Fatih yani Yosef sırf Ece için Mirat’ın teklifini kabul edip eve yerleşir. Turgut ise borç batağındadır. Kiralama şirketindeki araçların sigortası sahte olmasının peşine düşer. Bu arada yosef evde Mirat’ın odasına yerleşir. Ece bar açılışından geç geldiğinden Yosef’in eve Geldiğinden haberi olmadığından karanlıkta mutfak kapısından içeri birinin girdiğini görünce tencereyi kafasına vurur. Çıkan kargaşada ev halkı mutfağa geldiğinde gerçek anlaşılır. Şebnem Bar açılışında Alihan ile konuştuğunu gören Hülya Şebnem’e türlü türlü hakaret etmiştir. Ünal kuzeni Şebnem’e hakaret eden Hülya’yı bu yaptığı hareket için özür diletme kadına Şebnem ile bir plan yapıp uygularlar.

 

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Resmi1

Turgut sigorta şirketinin yetkilisi ile görüşür ancak bir sonuç alamaz Bu sırada içeri polisler gelip çalıntı araç sebebiyle gözaltına alırlar. Bu arada Mustafa Yosef’in Ece’nin yanına kalıcı olarak gelmesi Ayrıca üniversitede Ece’nin hocası olması Mustafa’nın kıskançlık kaç sayısını arttırır. Ece üniversite çıkışında Mustafa’yı Beklerken Fatih’le birlikte eve gitme teklifinde bulunur. Mustafa geç çıkacağından dolayı Ece bu teklifi kabul eder. İkili motorla eve giderken kayıkta nikah kıyanlara görünce Fatih durup bu sahneyi izlemek ister. Nikah kıyıldıktan sonra gelin ve damat suya atlayınca Fatih’te Ece’nin kolundan tutup suya atlarlar. İkili Sırılsıklam ıslanırlar ve o halde eve giderler. Ece kapıda Mustafa’nın beklediğini görünce kendince bir açıklama yapsa da Mustafa artık Ece’nin kendisinden uzaklaştığını farkına varmaya başlar. Karakolda Turgut gerçeği öğrenir. Şirketi satın aldıkları adamlar çalıntı araçları motor ve şase numaralarını değiştirdiğini Ayrıca sahte sigorta yaptıklarını öğrenir. Eve gelip durumu Fikriye’ye anlatır.

 

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Resmi3

Fikriye dolandırıldığını kabul edemeyip boşanma davası açacağını söyleyince Turgut petrolden aldığı benzinle binanın önünde yakmaya çalışırken Fatih Turgut’u yanmaktan kurtarır olanları Alihan Bey de izlemiştir ve Turgut’u barda çalışması için iş teklifinde bulunur. Turgut zor durumda olduğu için Alihan’ın bu teklifini sevinçle karşılayıp kabul eder.

 

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Resmi2

Diyar ve Serdem nikah kıymak için nikah salonuna giderler İstanbul küçük bir yer olmasa da karşılaşma ihtimalinden korktuklarından Civan sanki Diyar ile buluşuyor Muş gibi konuşmaları Şirzat a duyurur aslında Civan Ece ile buluşup Serdem ve Diyar’ın Nikahına Sağ Salim yapmak isterlerken Yosef de Şirzat’ın Resmini çekecek.

 

Kalbimdeki Deniz 44. bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu