Kalbimdeki Deniz 14 Ekim 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Fox TV ekranlarında cumartesi günlerinin vazgeçilmez dizileri arasında olan Kalbimdeki Deniz adlı dizinin bu hafta 39. bölümü ile ekran karşısında olacak. Deniz ve Alihan cezaevinde Zahide ve İbrahim hastanede Ece ise meydanın Mirat’a kalmasına öfkeli…

Kalbimdeki Deniz 14 Ekim 40. Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz 14 Ekim 40 bölümünde neler olacağını anlatmadan evvel bu hafta neler yaşandığını kısaca bahsedelim. Fikriye ve kocası araç kiralama şirket açmışlardır açılışına herkesi davet ederler. Alihan icra borcunu ödemediği için Alihan hakkında zaten hapis kararı alınmıştı. Deniz de suça iştirak den gözaltına alınıp oradan cezaevine konur. Davete gelen herkes bu olay karşısında şoka uğrar. Hülya ise Şebnem’in kendisine kurduğu Ünal tuzağını yavaş yavaş yutmaya başlar Hülya Önal’dan etkilenmiştir. Zahide ise Oğlum Mustafa ile Ece’nin arasını yapmak isterken daha da kötü hale getirmiş, Mustafa ağzına geleni annesi Zahide’ye söylemiş, Zahide olduğu yere yayılmıştır.

 

Hemen hastaneye kaldırılır. durumu çok ağırdır acil olarak ameliyata alırlar. İbrahim Beyin ise İlk göz ağrı bu duruma düşmesine kalbi dayanamaz. O da hastanede aldığı Zahide’nin hayati tehlikesinin olduğu haberini duyunca oracıkta yıkılır. Hastanede olduğu için tedavisi kısa sürede yapılır. Bu sırada Diyar’ın babası ve abisi Şirzat fellik fellik Diyarı ve eşini ararlar. Şirzat Mirat’dan şüphelendi için İstanbul’daki sevgilisini Mirat’ın evine kontrole gönderir. Sevgilisi Şirzat’ın nasıl birisi olduğunu bildiği için kızı gördüğü halde görmediğini söyler. Diyar ise kadını daha önce Şirzat abisinin yanında gördüğü için tanır ve hemen eve kpaınır.

 

Artık Diyar ve eşine ölüm bir adım daha yaklaşmıştır. Şirzat Mirat Bey’in evinden boş döndüğünü babasını anlatınca oğlu Civan’ı ve Mirat’ı adım adım takip etmesini Civan ile Diyar yan yana gördüğünde hiç acımadan vurması emrini verir. Diyar’ın amca kızı Elvan ise duyduklarını Diyar’a anlatıp tedbir almasını söyler. Ece anne ve babasının cezaevinde olması onu çok agresif bir kız hale getirir. Alihan kredi için Hülya den yardım ister. Hülya yardım yapacakmış gibi dursa da yardım etmez Mirat sevdiği biriciği gönlünün yandığı Deniz’i cezaevinden kurtarmak için Alihan’ın Borcunu ödemek için kendi evini ipotek gösterip bankadan kredi çeker.

 

Kalbimdeki Deniz 14 Ekim 40 bölümünde Alihan Deniz’i cezaevinden kurtarmak için gerekli parayı bulacak. Alihan ise Mirat’ın sayesinde kurtulduğu için teşekkür etmek bir yana Mirat evini sattığı için düştüğü durumdan mutlu olur. Tabi Alihan Mirat’a borcunu ödemeyecek. Şebnem ise hala Hülyanın kasasının şifresini öğrenme peşinde olacak. İlk fırsatta bu amacına ulaşacak.  Hülya ilk başta kamerayı farketmeyecek ama iş yaparken dolabındaki kamerayı fark edip Artun ve Şebnem’e oyun oynayıp ikiliyi tufaya getirecek. İbrahim ile oğlu Zahide’nin iyileşmesini beklerken mustafa Zahide’nin kızı yani üvey kardeşi  Simge’ye annesi hakkımda bilgi vermişti. Simge annesini görmeye geldiğinde Zahide hanım ölmüştür. Mustafa annesinin kendi yüzünden öldüğü için uzun bir süre kendisini affetmeyecek. Mustafa,Ece ile arası açılmaya devam eder. Fatih ise babasının düştüğü durumu annesine an ve an aktarmaya devam ederken. Evin satılacağını duyunca alıcı olarak başkasını gönderip evi kendisi alır.

Kalbimdeki Deniz 14 Ekim 40. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın