Kalbimdeki Deniz 16 Eylül Cumartesi 36.Bölümde Neler Yaşanacak? İşte Detaylar…

Pastel Yapım’ın dev yapıtlarından biri olan başrol oyuncuları olarak Özge Özberk ve Kutsi’nin bulunduğu dizi Kalbimdeki Deniz yeni sezonda heyecanlı bölümlerle ekranlarda olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Hülya’nın evinde davete icabet eden Deniz, Mirat, Alihan, Ece ve Nejat’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Zira birbirine girmek üzere olan misafirleri kapıda bir konuk daha beklemektedir ve bu konuk Hülya’nın bile şok olmasına neden olacak bir konuktur; Şebnemdir. Şebnem ne için gelmiştir ne gibi bir planı vardır ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacaktır. Kalbimdeki Deniz 16 Eylül Cumartesi günü 36.Bölümü ile de fırtınalar estirecek gibi.

Kalbimdeki Deniz 16 Eylül Cumartesi 36.Bölüm Özeti

Sürpriz misafir Şebnem tek bir amaç için gelmiştir: İNTİKAM. Hülya ise Şebnem’in intikam alması konusunda tek ortağıdır. Mirat ile Alihan Hülya’nın evinde tartışmaya devam ederler. Bu tartışmayı evin diğer odaları gezmeye giden Ece şahit olur. Alihan’ın eşi Deniz’i aldatıp Kıbrısa gittiğini Mirat açıktan açığa söylemese de ima eder. Ece ise gerçeğin peşine düşüp babası Alihan’a sakladığı bir şeyin var olup-olmadığı sorar. Tabi Alihan sakladığı bir şeyinin olmadığı yalanları ile Ece’yi uyutmaya devam edecek. Hülya ise milleti birbirine resmen kırdırmak için çağırdığı için hala kocası olan Nejad tepki gösterir. Ancak Hülya altta kalmaz Necat’a gösterdiği tepki için fırçalar.

Mirat ile deniz Hülya’nın evindeki yaşadıkları gerilimi bir nebze olsun unutmak için Ozan için sünnet düğünü tertiplenir. Hülya ise  Mirat’in sünnet düğünü tertiplemesini  Alihan’a söyler. Alihan Eşi Deniz’i kaybetmek ve çocuklarının gözündeki değerinin düşmesini istemediğinden düğünü, gider basar. Düğünde Alihan ile Mirat birbirlerine girerler. Fikriye ise eski halini yavaş yavaş hatırlamaya başladığından Deniz için kavga eden iki erkeğin olması kıskanmasına ve hasetlik etmesine sebep olacak. Bu arada Fatih ile Ece daha sık görüşürler. Bunlardan birine Mustafa da şahit olur.

Mustafa Ece’nin kendisine verdiği yurt dışına çıkıp okuma planında yalnız bırakmıştı. Şimdide Fatih ile samimi olduğunu görünce Ece’ye olan sevgisi iyiden iyiye azalacaktır. Ece babası Alihan’ın gelmesi ile eski şımarık günlerine döndüğünden Mustafayı ihmal edip onu kıracaktır. Fatih ise babası Mirat ile tanışacaktır.

Kalbimdeki Deniz  16 Eylül Cumartesi 36.Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın