Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 21 Ekim 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Fox Tv de yayınlanan Kalbimdeki Dizinin bu hafta yani 14 Ekimde 40. Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Olaylar aksiyonlar ve entrikalar birbirini kovalamaya devam ediyor. Kalbimdeki Deniz 21 Ekim 41. Bölümde yayınlanacak olan bölümde neler olacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 21 Ekim Resmi

Kalbimdeki Deniz 41. Bölüm 21 Ekim Özeti

 

Kalbimdeki Deniz 41. Bölüm 21 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Artun kuyruğu Hülya’dan kurtardığı için yeniden ortalara çıkar. Mirat Deniz’i kurtarmak için evini satar. Sattığı kişi vekalet ile aldığı için ilk başta alan kişiyİ bilemez ama Mirat evi tanık birine satmıştır. Hülya ise oyuna geldiğini anlamakta gecikmeyecek. Diyar ile Serdem’in de zamanı dolmak üzere dikkat ederseniz Diyar dizi başladı başlayalı hamile anlaşılan bebeğini doğurmadan ölecekler. Turgut ise iş kurduğunu düşünse de borç batağında olduğundan haberi yoktur. Ece ise Mustafa ile olup olmayacağının kararını vermek zorunda kalacak. Alihan ise kızının gözünde değeri düşer ve güvenini kaybeder. Deniz ile Mirat arasnda engel kalmaz.

Kalbimdeki Deniz 21 Ekim Resmi 1

Kalbimdeki Deniz geçtiğimiz bölümünü de kısaca hatırlamak gerekirsek; Zahide hanım Mustafa’nın konuşmalarına dayanamayıp kalp krizi neticesinde hayata gözlerini kapatır. Mustafa annesine yaptıklarından dolayı çok pişmandır. Ece ise bu sonda kendisinin de payı olduğu için çok üzülür. Asıl yıkılan İbrahim bey olur. İkinci baharı yaşamak için kendisini hazırlamaya çalışırken Zahide ellerinden kuş gibi uçup gitmiştir. Fatih yani jozef babasının Deniz’e karşı yardımcı olması anlamsız bulur. İbrahim bey canından çok sevdiği Zahide’sini kendi elleri ile toprağa gömdükten sonra son nefesini verip oracıkta canını Rabbine emanet eder.

Kalbimdeki Deniz 21 Ekim Resmi 2

Mustafa aynı anda hem annesi hem babasını kaybetmenin acısı ile yıkılır. Hülya ise Nejat’ı Ünal bey ile kıskandırmaya çalışmış Bu oyunda Ünal’ın büyük payı var. Hülya’ya sokulmak için bir çaba harcar. Şirzat ise Civan’ın hata yapmasını beklerken sevgilisi Özlem Civan’ı arayıp kardeşi diyar hakkında konuşmuş, bu konuşmayı Şirzat fark edip Özlemi darp etmiştir. Mirat ise Alihan’ın borcunu evini satıp ödeyerek Deniz’i cezaevinden kurtarmak ister. Mirat bu dertlerin arasında oğlu Jozef’i de merak eder. Karşısına çıkmaya cesareti yoktur. Şebnem ise Hülyanın kasasının şifresini öğrenir ancak kasadan belgelerin alındığının belli olmaması için aynı renkte ajanda ve cd alır. Hülya taziyeye gittiğinde kasayı açıp karşılıklı değiştirir. 

 

Kalbimdeki Deniz 21 Ekim Resmi 3

Kalbimdeki Deniz 41. Bölüm 21 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu