Kalbimdeki Deniz 23 Eylül Cumartesi Fragmanı ve Özeti

Pastel Yapım’ın dev yapıtlarından biri olan başrol oyuncuları olarak Özge Özberk ve Kutsi’nin bulunduğu dizi Kalbimdeki Deniz yeni sezonda heyecanlı bölümlerle ekranlarda olmaya devam ediyor. Her bölümde izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Cumartesi günlerinin fenomen dizisine yeni oyuncular eklenmekte Geçtiğimiz bölümde Mirat’ın oğlu olan ancak kimliğini hiç kimseye açıklama gereği duymayan, Fatih karakteri eklenmişti. Ece ile bir yakınlaşma içerisine giren Fatih, Mustafa’nın da bu durumda kıskanmasına neden olacak bir karakter.

Kalbimdeki Deniz 23 Eylül 37. Bölüm’de Neler Olacak?

Kalbimdeki Deniz 23 Eylül Cumaertesi günü yayınlanancak bölümde Mirat ile Alihan Düğünün ortasında birbirlerine girer ancak çevredekiler ikiliyi ayırırlar. Deniz seçimini Mirat’tan yana yapsa da Alihan yenilgiyi ve eski eşini kaybetmek istemez. Fikriye ise artık eski halini almaya başlar ve iki adamın sıradan olarak düşündüğü Deniz için kavga etmesine bile kıskanır. Ozan ise kendi sünnet düğünde babası herkesin içerisinde yumruk atması, babasına karşı kafasında şüphe olmaya başlar. Çünkü Mirat’ı  kahraman olarak ve hep kötüleri dövdüğünü düşündüğünden babasının yaptığını onaylamaz. Mustafa ısrarla Ecenin babası Alihan ile tanışırlar. Alihan “Benim bir tek kızım var. Ben onu prensesler gibi büyüttüm” diyerek Mustafa’yı istemediğini hissettirir.

Mustafa ise Fatih ile Ece’nin samimi olması iki sevgilinin arasını açacaktır. Turgut ise son model kırmızı bir araba ile mahalleye girip hava atarlar. Şebnem ile Artun Hülya’ya karşı birlik olup plan yaparlar. Diyar ise hala canı tehlike altındadır. Zira abisi Mirat’ın Diyarı koruduğu konusunda şüphelenmiştir. Mirat son olarak Alihan’a ültimatom vererek sabır sınırını zorlamaması gerektiğini Deniz’in bir tercih yaptığını söyler. Eğer davranışlarına devam ederse eskisi gibi tepkisiz kalmayacağını ima eder.

 

Kalbimdeki Deniz 37. Bölüm 23 Eylül Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın