Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 28 Ekim Fragmanı 42. Bölüm Özeti

Fox Tv nin en başarılı dizilerinden olan Kalbimdeki Deniz 28 Ekim 42. Bölümde neler olacağını ve gelecek haftanın fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

kalbimdeki deniz resmi 1

Kalbimdeki Deniz 28 Ekim 42. Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz 42. Bölüm 28 Ekimde   yayınlanacak olan bölümde Jozef bir hışımla gittiği Amerika’ya Ece’nin düğünü için geri gelecek. Ece ise zaten kafası karış Fatih’i  yani Jozef’i görünce evlenmekten vazgeçer. Bu duruma en çok Alihan sevinirken Mustafa yıkılır. Yakın zamanda ailesini kaybetmesinin ardından Ece’nin kararı ile iyiden iyiye kendini kaybedip okumak için tek başına Amerika’ya gider. Diyar ile Serdem’in zamanı tükeniyor. Şirzad amacına ulaşmak için tüm imkanını seferber eder. Turgut şu aralar zengin takılmaya devam etsin o da başına geleceklerden habersiz. Yüklü miktar borç ile karşı karşıya kalacak. Figen ise daha önce Mustafa’dan hoşlanırken elinden Ece almış evlenmek üzere iken vazgeçmiş, şimdi ise Jozef’i Eceye kaptırmamak için annesi Fikriye’nin huyları Figen üstlenir. Jozef’i kaptırmamak için her türlü pisliği yapmaya hazırdır. Alihan ise gururunu kurtarmak için borç para alır başını da belaya sokar. Fikriye ise çektiği görüntüyü Mirat’a izleterek Mirat ile Deniz’in arasını bozacak

kalbimdeki deniz resmi 2

Bu hafta yayınlanan bölüm ile gelecek hafta olacak olan olayları bağlamak adına bu hafta neler olduğunu anlatacak olursak; jozef babası Mirat’a herkesin içerisinde açılır. Alihan ise bir kez daha yanlış yapıp Mirat’ın açığını yakaladığını zannetse de Mirat herkesten sakladığı Diyar’ı sırf iyilik için evinde tuttuğunu öğrenir. Fatih yani jozef ise annesinin anlattığı gibi bir babası olmadığını düşünür. Herkesin içinde Mirat’ın ısrarlarına rağmen çekip gider. Mirat yıkılır. Bir kere baba bile diyemeden gitti sargılamadan oğlum gitti diye kendi kendini yer. Ama Mirat’ın yanında Deniz var. Her türlü zorluğu birlikte aşacaklar.

kalbimdeki deniz resmi 3

 

Ece ise babasını bi güzel haşlar. Ece babasının gürürlü biri olduğunu ama son zamanlarda yaptıklarını kendisine yakıştıramadığını dike getirdi. Şebnem ise Hülya ile işi bitince Artun’un kendisine hediye ettiği eve geçer. Mirat ise eve hırsız girdiği için olay yeri inceleme ekibi gelir ve gerekli inceleme yapar. Alihan ise barı satmadan yüzsüzce sağdan soldan borç para arar ama kimse bu kadar yüklü miktarı vermek istemez. Şebnem ile kuzeni Ünal Artun beyin evine taşınırlar. Hülya ise Denize gelip hakaret etmeye çalışırsa da Ece ve Mirat Hülyanın ağzının payını verir. Fikriye ise eski hallerini almaması işin baba kız kafa kafaya verip Fikriyatın ilaçlarını almaması için plan yapar. Mustafa Ece’nin kendisi ile Amerikaya gelmesi konusunda ikna eder.

kalbimdeki deniz resmi 4

 

Aynı zamanda evlenmesi gerektiği için Ece anne be babasından onay alınca nişanlanma kararı alırlar. Nişan alışverişine Figen ile gider. Figen alışverişte Mustafa hayat dolu olmadığını ama Fatih yani jozef hayat dolu birisi olduğunu söyleyip zaten zar-zor ikna olan Ece’nin kararını vicdanen gözden geçirmesine sebep olur. Ayrıca Alihan’ın gönderdiği Hülya da Mustafa konusunda olur olmadık konuşur ve Ece dışarıya yansıtmasa da içinden aldığı kararı sorgular.

Kalbimdeki Deniz 28 Ekim 42. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu