Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 4 Kasım Fragmanı 43. Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz yine olay yine heyecan dolu sahneler ile bu hafta bizleri etkilemeyi başardı. Gelecek bölümde neler olacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

kalbimdeki deniz 4 kasım resmi 1

Kalbimdeki Deniz 43. Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz 43. Bölüm 4 Kasımda yayınlanacak olan bölümde; Turgut iflasın eşine gelir . Fikriye o kadar hava atmıştı ama şimdi dibe batarlar. Gelecek hafta Turgut borçlarını halletmeye çalışsa da yeni yeni çıkan borç ve vergiler Turgut’u işin içinden çıkamaz bir hale sokar. Ece artık eskisi kadar Mustafa’dan hoşlanmaz bunu hareketleri ile de Mustafa’ya gösterir. Oysa Mustafa Ece’nin zor zamanında yanında olmuştu. Şebnem ise Ece ile tanışması Aliha’ı çıldırtacak ve hayatından uzaklaşmasını Şebnem’e sert bir dille anlatsa da Şebnem Alihan’a acı çektirmekte kararlıdır. Hülya ise adım adım Şebnem’in oyuna gelir. Hülya kendine itiraf edemese de kendisinden ufak olan Ünal Beyden hoşlanmıştır. Gelecek bölümde ikili daha da yakınlaşacaktır.

 

kalbimdeki deniz 4 kasım resmi 2

Kalbimdeki Deniz gelecek hafta yayınlanacak olan bölümde olacak olayları bağlamak adına bu hafta neler olduğundan  bahsedecek olursak; Ece babası Alihan’ın ısrarı üzerine Mustafa ile nişanını villada yapar. Ece nişan esnasında Alihan ve Hülya Mustafa’nın kendisine uygun olmadığını ima eder. Ece zaten kafası karışık üstüne Fatih de yurt dışından gelip nişanına sanatçı getirip merhamet ile aşkı karıştırmamasını söyleyince ece yurt dışına Mustafa ile gitmekten vazgeçer. Fikri’ye ise tamamen yanlış anladığı Deniz ve Alihan’ın görüntüsünü Mirat’a gönderir. Bu arada Diyar doğum yapar ve bebeğin resmini annesine aracılar sayesinde gönderir.

 

kalbimdeki deniz 4 kasım resmi 3

Bu arada Şebnem Ünal oyununa devam eder. Hülya doktora kontrole gideceğini duyunca Ünal’a da yanına gönderir. Hülya ile Ünal bebeğinin cinsiyetini öğrenmeye giderler. Hülya Ünal’a iyiden iyiye aşık olmaya başlar. Mustafa Ece’nin kendisi ile birlikte yurt dışına gelmeme kararı alınca Mustafa yurt dışı hayalini bitirip ülkede kalır ve buradaki Üniversiteye gider. Mirat ise jozef’i eve getirmek için ikna etmek ister ama jozef buna yanaşmaz. Neşat ise ilk evliliğinden olan oğlu Almanya münihe mühendis olduğunu ve Diyar ile Serdem’e davet mektubu göndereceği müjdesini verir.

kalbimdeki deniz 4 kasım resmi 5

 

Sersem ve Diyar çok uzun zamandır bunun hayalini kurmuşlar hatta kaçak yollarla gitmek istemişler ama olmamıştı. Şimdi fırsat kapılarına geldi. Turgut kiralama şirketinin araçlarının sigortalarının sahte olduğunu anlar. Kredi taksitleri de kapıya dayanınca iyice bunalır. Kiralama şirketini satan adamlarının dolandırıcı olduğunu ve kendisinin de dolandırıldığının farkına varmış olur. Ece ise Mustafa’dan Mustafa’da Ece’den uzaklaşmaya ve birbirlerini anlamamaya başlar. Şebnem ise Alihan’ın bar açılışına butik sahibi yalanı ile açılışında Ece ile tanışıp babası Alihan ile tanıştırmasını ister.

Kalbimdeki Deniz 4 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu