Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm Özeti #Raşel Öldü Mü?

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm de Neler Olacak? Kalbimdeki Deniz 2 Arakta Neler Olacak? Kalbimdeki Deniz Raşel Öldü Mü?

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm Detaylı Özeti

Kalbimdeki Deniz 2 Aralık da fox Tv ekranlarına gelecek olan 47. Bölümde; Artun, Şebnem’in Hülya gibi biri olmadığını görünce duygusal manada bir şeyler hissetmeye başlayacak. Raşel ise kendisini Mirat’a gelen kurşunların önüne atarak Salman Ağa’nın adamı tarafından ağır yaralanır. Hemen hastaneye kaldırılan Raşel hayat mücadelesini hastanede kazanacak. Yosef annesi ile babasının arasını yapmaya çalışacak. Ece ise annesi Deniz’i Mirad’dan uzaklaştırmak istese de başarılı olamayacaklar. Alihan aldığı parayı çocukları gözünde özellikle de Ece’nin gözünde değerini yükseltmek için parayı Deniz’e verir. Deniz de Mirat’ın evini kurtarmaya çalışacak. Şebnem Artun sayesinde oyun kurmaya başlar. Alihan’ı iki kuruş ekmeğe muhtaç etmek için elinden geleni yaparken diğer taraftan Ünal sayesinde Hülya’yı duygusal manada sıfırlamak için planlarını devreye koyacak. Ünal kendisini Hülya gözünde vazgeçilmez biri olana kadar yanında kalmaya devam edecek. 

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm Resmi2

Kalbimdeki Deniz 47. Bölümde neler yaşanacağını anlayabilmek için bu hafta neler yaşanmıştı kısaca bahsetmek gerekirsek Şebnem Diyar’ın mektubuyla gelmiş ama bundan denize haber vermemiştir Sadece helalleşme ye geldiğini söyleyip denizin affetmesini istemiş Deniz Şebnem’in neden geldiğini gelmezse ben arkasındaki yatan kirli Fikri çözemem iştir Bu arada Mustafa haklı olarak nişanlısı Ece’yi yok Yosef ten kıskanıyordu şimdi Mustafa’nın sınıf arkadaşı hem akıllı Hem güzel olması ve Mustafa’ya da ilgi duyması Ece’nin kıskançlık kaç sayısını arttırır Fikriye Turgut öğrendiği bilgi ile Alihan’ın mekanına gider telefonumdaki ses kayıt programı çalıştırıp olayları 11 anlatıp Alihan’ın olayı işlediğini tanıklıktan sonra Alihan’dan 20.000 TL para ister.

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm Resmi1

Alihan eli mahkum istediği parayı fikriye’ye verir. Velayetin değiştirilmesi haberini Alihan’ın ağzından Deniz öğrendiğinde çok olur Ece ise Melisa ile Mustafa’nın samimi olmasını kıskanıp Mustafa’ya ikaz eder Deniz Alihan’ı eski sevgilisi Şebnem’in af dilemek için kapısına geldiğini söyleyince Alihan sinirle Şebnem Arar Şebnem müsait olmadığını ancak evine gelirse konuşabileceğin söyleyip telefonu yüzüne kapatır Ece Mustafa’nın Yosef yüzünden kendisini yaptı kıskançlıkları düşünür şimdi kendisini de Melisa yüzünden Mustafa’ya karşı kıskançlık tripleri atmanın farkına varıp Mustafa ile konuşur. Yaptığının yanlış olduğunu söyler. Yosef, Ece’nin eve geldiğinde Mustafa‘yı Melisa yüzünden mi kıskandığını yoksa kaybetme duygusundan mı yaptığını sorar.

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm Resmi

Ece bu konuşmayı yarıda kesip Yosef’in yanından ayrılır. Deniz ise Ece’yi yanına çağırıp babası Alihan’ın kardeşi ozan için velayet davası açtığını duyunca Ece babasına çok sinirlenir. Civan aşiretin başına geçmek istemez Ancak annesi eski düzeni yıkmak için aşiretin başına geçmeye teklif eder Bu arada Salman ağa civanın ifadesinden dolayı kurtulmasını zor olduğunu avukattan duyunca tüm yolları denemesini Eğer sonra çıkmazsa ahiretteki söyledi adam yanına gidip Mirat’ın işini bitirmesini söyler. Artun bey tam da lazım olduğunda ortaya çıkar hem yani her bitirmek için Artun beyin parasıyla Alihan’a üçüncü kişi aracılığı ile ortak olurlar. Raşel , Mirat’ı arayıp Yosef’in kalp kapakçığının problemli olduğunu söyler. Raşel, Yosef’i doktor kontrolüne götürmeye ikna etmek için gelip beraber konuşana kadar çaktırma der. Mirat Raşel’e bu konu için ne zaman geleceğini söyler. Raşel çok yakımda gelir. Figen Yosef’in yardımı ile üniversite kantininde işe başlar.

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu