Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Detaylı Özeti #Ozan Kaçırılır

Kalbimdeki Deniz 48. Bölümde Neler Olacak? Kalbimdeki Deniz 9 Aralık da Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Ayrıntılı Özeti

Kalbimdeki Deniz adlı dizinin 48. bölümünü 9 Aralık da ekranlara gelecek olan ; Ozan’ın öğretmenleri Deniz’i uyarmıştı ancak Deniz gelemeyeceği için Yosef’in almasını ister. Yosef okula geldiğinde başkası çoktan götürmüştür. Hemen peşlerine düşüp izlerini bulacak. Çocuk hırsız ile boğuşmalardan sonra inşaattan düşecek ancak ölmeyecekler.. Mirat, Ozan’ın kurtarırken inşaattan düşen oğlunun haberini alınca hemen olay yeri,ne gidecek. Yosef bir kaç ezik ve kırık ile olayı atlatacak. Ece ile Mustafa’nın arası açılırken Mustafa ile Melisa’nın birbirlerine uygun olduğu fikri her ikisinde de oluşmaya başlar. Ece artık Yosef’in duygularını bilmektedir. Bakalım gelecek bölümde bu aşk üçgeninde neler yaşanacak. 

 


Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm de neler Olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsetmek gerekirse; Raşel canını hiçe sayarak Mirat’a gelen kurşunların üzerine atlayıp yaralanır. Hemen hastaneye kaldırılır. Bu sırada Salman Ağanın adamı polisler tarafından kıskıvrak yakalanır. Ece Raşel’in kurşunların önüne atlamasından bahsedip hala Raşel’in Mirat’ı ne kadar çok sevdiğini gördün mü diyerek bu konuda annesi Deniz’in dikkatini çekmeye çalışır. Deniz Ece ile konuştuktan sonra Mirat’ın yanına gider. Mirat’ın gözleri dolu dolu olduğunu görünce Mirat yanlış anlama ama geride yaşanmışlık olduğunu üstelik çocuğunun annesi olduğunu ama Mirat, Deniz’e sadece seni seviyorum diyerek kalbinden geçenleri söyler.

Raşel ameliyattan çıkar çıkmaz ağzından Mirat’ın ismi çıkar. Arkasına çok seviyorum deyince Mirat ile Deni birbirlerine bakışırlar. Mirat Raşel’in duymamazlıktan gelip nasıl olduğunu sorar. Raşel’in Refakatçisi olarak Deni yanında kalır. Takipçilerimize geçen hafta da duyurduğumuz gibi Yosef, babası Mirat’a annesi Raşel’in hala çok sevdiğini yeniden deneyemez misiniz? diye çıkışır. Mirat acılı olduğu için oğlu Yosef’in sözlerine fazla takılmaz. Doktor hasta yanında sadece refakatçi kalması gerektiğini söyleyince, Mirat ile Yosef eve gelirler. Yosef ile Ece dışarıda Raşl hakkında konuşurken Mirat da konuşmalara kulak misafiri olur.

Ece ve Yosef ailelerinin yeniden bir araya gelmesini istemektedir. Mirat ikilinin konuşmalarına müdahale etmeden oradan ayrılır. Raşel ile yalnız kalan Deniz, Mirat ile yaşadıkları anıları hatırlayıp mutlu olur. Fikri’ye Raşel’i hastane de ziyarete gelir. Mirat ile yeniden bir araya gelmeleri için konuşur. Bu sırada Ece’nin Raşel’in refakatçisi olduğunu duyunca hangi vasıfla burada bulunduğunu sorar. Çünkü Ece öz kaynanasının yanında refakatçi olarak kalmamıştı. Bu durum Fikri’yenin dikkatinden kaçar mı? Ece cevap vermeden kafeteryaya gider. Nejad ile Deniz Mirat’dan habersiz eski evini alam adamla görüşmeye gider.

Adam %75 kar isteyince Deniz’in hayalleri suya düşer. Ama gene de umudunu kaybetmez. Mustafa, Figen’den Ece’nin Raşel’in refakatçisi olduğunu ve ne vasıfla orada bulunmasını  anlamadığını söyleyip Mustafa’nın kafasını karıştırır. Mustafa zaten kıskanç biri bu gazla Ece’yi arar Ancak Ece müsait olmadığını söyleyip telefonu kapatır. (Burada bir yorum yapmak istiyorum Ece sevgiye sevdaya aşka yanlış yapıyor. Madem başkasını seviyorsun neden Mustafa’nın yüzüğü parmaklarında duruyor. Bu hem ahlak yönünden yanlış hem de kültürümüzde bu durumun yeri yok diye düşünüyorum ama gerçek hayatta böyle insanların var olduğunu dizi sayesinde anlıyoruz.) Neyse konumuza dönersek Deniz Reşel’i hastane çıkışında kendi evlerine getirmesini burada bakmak istediğini söyler.

Şebnem’in Hülya’ya kurduğu Ünal oyunu tutmuş ve artık Hülya’yı kendi ne hissettiyse aynı acıyı hissetmesi artık an meselesidir. Raşel Hastane çıkışında Deniz’lerin evine gelir.

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın