Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 49. Bölüm Detaylı Özeti #Fikriye’nin Oyunu


Kalbimdeki Deniz 49. bölümde neler olacak Kalbimdeki Deniz 16 Aralık’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 49. Bölüm Detaylı Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz adlı dizinin  16 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 49. Bölümünde Alihan fikri’ye den  öğrendiği taciz olayını mahkemede Fikriye aracılığı ile duyurmak için Fikriye’ye para vermiştir. Fikriye Alihan’a şahitlik yapacak. 

Fikri’ye bütün bunları adalet önünde yalan söyleyemem diyerek açıklar. Mustafa ile Yosef’in kavgası kısa sürecek ancak etkisi büyük olacak. Yosef Ece’ye açılmak için fırsat kollamakta iken Ece tercihin yine Mustafa’dan yana olacak. Deniz mahkeme çıkışı Fikri’yenin yaptığı kalleşliği hazmedemeyip Fikriye ile kavga edecek.  

Kalbimdeki Deniz 49. Bölüm Resmi3

Kalbimdeki Deniz 49. bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu Kısaca bahsedelim Ozan çocuk hırsız tarafından okuldan kaçırılır Yosef ise Ozan’ın hemen peşinden takip etmekte izini sürmektedir.

Bu sırada Ece Melisa ile Mustafa’nın samimi bir şekilde oturduğunu görünce kıskanıp olay çıkarır Deniz Ozan aramak için Ece’nin de yardımla istediği için Ece’yi arar. Ece kardeşi Ozan’ın kaçırıldığını duyunca Mustafa’yı falan unutur hemen Okulun olduğu bölgeye gelir Mirat ile Deniz Okul çevresinde Ozan’ı aramaya başlarlar. İnşaattan Ozan’ın sesini duyunca hemen inşaata çıkar Ozanı bulur. Çocuk katilini de yalar.

Kalbimdeki Deniz 49. Bölüm Resmi2

Kavga esnasında her ikisi de inşaattan düşerler. Halk sapık çocuk katilini darp etmeye başlar. Gelen polis ekipleri suçluyu öfkeli halkın elinden kurtarırlar. Yosef kalbindeki problem yüzünden çarpıntısı olur. Ozan eve gelince annesinin bir dakika bile yanından ayrılmasını istemez.

Yasadığı olay onu çok derinden etkiler. Ünal, Hülya’ya evlenme teklifi eder. Bu sırada Alihan mahkemede şahitlik etmek için çevresinde ne kadar arkadaşı var Deniz’e karşı şahit bulmaya çalışır. Kızı Ece’den ister. Ancak Ece anne ve babasının arasında kalmak istemez. Alihan son çaresi Hülya’ya gelir. Hülya kesinlikle şahit olmak istemez. 

Kalbimdeki Deniz 49. Bölüm Resmi1

Ancak Deniz ile bir araya gelmeni isterim deyince Alihan Hülya’nın kendisi lehine şahitlik yapacağını düşünür. Mustafa, Ece’nin yanına gelip Melisa’ya karşı yaptığı hareketlerini sorgular. Mustafa Melisa’nın yakını vefat ettiği için Melisa o halde olduğunu görünce sadece arkadaş gibi omuz açtığını söyleyince Ece, Mustafa’dan özür diler.

Mustafa benden değil Melisa’dan özür dilemen gerekir deyince Ece zamanında aynısını Mustafa’dan istemişti.Alihan oğlu Ozan ile konuşmak ister Ancak Ece buna müsaade etmez. Alihan telefonda Ozan’ın kekelediğini duyunca sebebini sorar. Deniz telefonun titremesinden korktuğu için diyerek telefonu kapatır.

Kalbimdeki Deniz 49. Bölüm Resmi

Ozan kendisini annesi dışında herkesi kendisini kapatır. Ozan herkesten korkmaya başlar.Ünal Hülya’ya kendisini kaptırması ve kendisinden vazgeçmemesi için Hülya’ya terasta romantik bir ortamda evlenme teklifi eder. Yosef ise kalbindeki hastalığın hem babası Mirat hem de Deniz tarafından bilinmesini kendine yediremez.  Alihan, Fikriye’den  Deniz karşısında şahitlik yapması karşılığında para  vereceğini söyler. 

Kalbimdeki Deniz 16 Aralık Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu