Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm Detaylı Özeti #Deniz Alihan’a Döner

Kalbimdeki Deniz 50. bölümde Neler Olacak? Kalbimdeki Deniz 23 Aralık’ta Neler Olacak? bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm Detaylı Özeti

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin 23 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 50. Bölümünde; Alihan her şeyi hallettiğini düşünüp evini hazırlatır ama hesap etmediği iki durum vardır. Birincisi Şebnem’in elinde Alihan’ın yalancı şahit tuttuğunu belgeleyen video kaydı ikincisi de Fikriye’nin ne kadar tutarsız olduğu ve her an dönebileceğini bilmemesidir. Deniz oğlu Ozan’ın hayali arkadaş görmesini çocuk psikiyatristi ailenin yeniden bir araya gelerek düzeltebileceğini söyler. Deniz kendi çocuğunun sağlığı için Alihan’ın yanına taşınmak zorunda kalır.

Kalbimdeki Deniz Dizisinin 50. Bölümünde Neler Olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsetmek gerekirse, Fikriye mahkemeye, hem Deniz’in hemde Alihan’ın ortak şahitleri olarak mahkemeye gelir. Fikriye aldığı paranın karşılığında Alihan’ın şahidi gibi konuşur. Mahkemede, Fikriye Ozan’ın kaçırılmasından tut da evli olmayan bir birliktelik yaşadığından hatta aynı evde Raşel’den bile bahseder. Deniz Eve gelir ve Raşel’den özür diler. Çünkü Alihan’a her şeyi Fikri’yenin söylediğini ortaya çıktığını söyler. Ece duyduklarını yediremeyip Fikri’yenin kapısını çalmaya gider. Ancak Fikriye hala gelmediği için evde bulamaz.

Bu sırada okuldan Figen ile Yosef motosiklet ile gelir. Ece hıncını Fikriye’nin kızından alır. Figen hemen annesini telefon ile arayıp hesap sormak ister. Fikriye eve gelmek üzere olduğunu söyleyince, Figen annesinin kolundan tutup özür dilemesi gerektiğini söyler. Dışarıda bağırmaları duyan ev halkı dışarı çıkınca az önce mahkemede yalancı şahitlik yaptığı için kavga etmeye başlarlar. Fikriye, lafı Ece’ye getirip Yosef’e karşı ilgi duyduğunu söyleyince Ece okkalı bir tokat atar. Fikriye de karşılık vermek isterken Mirat, fikriye’nin kolunu tutup dışarı atar. Mirat bir daha buraya gelme çık hayatımızdan  der. Anlayacağınız Fikriye sahalara döner.

Eski performansını resmen katladı. Ece hem Mustafa ile olan problem yaşaması hemde Ozan’ın mahkemesi onu çok germiştir. Rahatlamak için Hülya’nın yanına gider. Hülya her zamanki gibi Mustafa’yı sevmediği için onunla yapamayacağını söyler. Mirat, Alihan’dan hesap sormak için bara gider. Mirat, Alihan’ın boğazına sıkıp, mahkemede yaptıklarından dolayı ağzına geleni söyler. Bu sırada Ece babasını yanına gelir ve Alihan ile Mirat’ın kavgasına şahit olur. Alihan kızı Ece’nin de gözünü boyar.

Bu sırada Figen annesi Fikriye’nin sakladı Mirat’ın gençlik resimlerini ve banka hesabındaki 120.000tl olduğu banka cüzdanı bulur. Hülya, fırsatını bulmuş kaçırır mı? Hemen gelip Deniz’e çocukların ile ilgilenmiyorsun sadece aşkını düşünüyorsun diye aklını karıştırır. Mirat bar çıkışı Mustafa’nın yanına gelir. Mustafa Ece ile yaşadıklarını Mirat’a anlatır ve yardım ister. Mirat, ortada güven biterse aşk da biter diyerek Mustafa akıl verir. Ece eve geldiğinde Mirat ile Alihan’ın tartışmasını söyler. Deniz, Mirat’ın artık daha fazla dayanamadığını o yüzden yaptığını söyler. Ece annesi Deniz’in verdiği tepkiye kızar. Bu sırada Turgut işten gelir ve Fikriye’ye şahitlik yaptığı için kızar. Figen de mutfakta bulduğu banka cüzdanın gösterir. Fikriye yalanı ortaya çıkınca Turgut’un da kafeyi kundakladığını söyler. Figen duydukları karşısında şok olur.  Fikriye kocası Turgut için ağza alınmayacak laflar edince Turgut, Fikriye’yi evden kovar. Fikriye ilk adres olarak Cemile ablasının yanına gider ama Cemile ablası onu içeri almaz. Fikriye bir başına merdivenlerde kalır.

 

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın