Kalbimdeki Deniz 51. Bölüm Detaylı Özeti #Gitme Deniz

Kalbimdeki Deniz 51. Bölümde neler olacak? Kalbimdeki Deniz 30 Aralık’ta neler olacak? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 51. Bölüm Detaylı Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz adlı dizinin 30 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 51. bölümünde; Deniz son mahkemede Ozan’ın velayetini kaybedince Ozansız yapamayacağını söyler. Hiç istemese de Deniz, Mirat’ın yanından ayrılır ve Alihan’ın evine gider. Mirat ise yeniden bir yıkım yaşar. Fikriye ise gençlik yıllarını hatırladığından deli gibi Mirat’a aşık olduğu yıllar olduğu için Fikriye açık açık Mirat’a sulanacak.

Kalbimdeki Deniz 51. bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu? Kısaca bahsedelim. Alihan denizden uzaklaştırmak için barda çıkan kavgayı polise gidip şikayet eder. Polis de Mirat’ın ifadesini almak için karakola davet eder. Mirat olanları apaçık bir şekilde anlatır ve serbest kalır. Karakol çıkışı Mirat , Raşel ve Yosef birlikte bir kafeye otururlar. Yosef annesi yokken babası Mirat’a çok kızar. Çünkü yıllar sonra dönen annesine ve kendisine karşı ilgisiz olduğunu söyler. Mirat davranışlarını düzelteceği konusunda Yosef’e söz verir.

Yosef anne babasını yalnız bırakıp Ece’nin yanına gider Ece babası Murat hakkında Yosef’in bilmediği daha önce başka birini tehdit ettiği Bundan dolayı ceza evine girdiğini küçük yaşlarda ise tacizciyi öldürmeye teşebbüsten 5 yıl hapis yattığını öğrenir. Mirat ve Raşel birlikte çiftliğe giderler bir at çiftlikte ki işleri geç bittiğinden eve de geç gelir. Deniz çaktırmasa da merak eder. Ece ile Yosef Alihan’ın yanına gidip şikayetini geri alması için konuşmaya gider. Alihan Ece’ye karşı duygu sömürüsü yapar. Ece babası Alihan’ı ikna edemez. Raşel ile Mirat eve geldiğinde Deniz, Mirat’a surat yapar.

Mirat bunu hemen fark eder ve Deniz’e sebebini sorar. İkili mir müddet kavga etse de sonunda birbirlerine sarılırlar. Ece Yosef ile dışarı çıkmak için izin isteyince Mirat Yosef’in Ece’den hoşlandığını söyler. Deniz çok şaşırır. Ece nişanlı olduğunu söyleyince Mirat’ta zaten bu konuda Yosef’i uyardığını söyler. Deniz Mustafa’nın çok iyi birisi olduğunu ama kafa yapıları olarak Yosef ile daha uygun olduğunu söyler. Bu sırada Mustafa Ece’yi görmek için gelir. Ama Yosef ile dışarı çıktığını öğrenince morali bozulur. Ece ile Yosef birlikte sokak şarkısı dinleme giderler. Bu arada Figen annesinden haber alınca hemen babası ile hastaneye giderler. Doktor tecavüz bulgusu yok ama kafasına aldığı darbe ile unutkanlık geçici hafıza kaybı yaşayabilir der. (Ya bu da sıktı valla ikide bir Fikri’ye hafızasını kaybetmesi) Turgut hastaneye gider.

Fikriye hastanede gene farklı biri olmuş. Turgut Fikriye’nin bu durumuna çok üzülür. Mustafa ise Ece ile Yosef’in yakınlaşmasından dolayı çok üzülür ama gene de galeri için sürpriz yapar. Mustafa ile Ece birbirlerine sarılırlar. 

Kalbimdeki Deniz 51. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın