Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 52. Bölüm Detaylı Özeti #Göründüğü Gibi Değil

Kalbimdeki Deniz 52. bölümde Neler Olacak? Kalbimdeki Deniz 6 Ocak 2018 de Neler Olacak? Deniz, Mirat’a dönecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 52. bölümde Neler Olacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin 6 Ocak’ta yayınlanan 52. bölümünde, Raşel ile Mirat baş başa yemek yediklerini gören deniz olayı çok yanlış anlayacak. Hülyanın sözleri aklıma gelecek. Deniz, kendisini iki gün de unuttuğunu düşen Mirat’a karşı çok kırılacak. Mirat olayı anlatmaya fırsatı olmayacak. Alihan ise bu durumu kendisine kullanacak. İki gün de seni unuttu gel beraber yuvamızı yeniden kuralım diyecek. Figen ise duygularına Yosef’in karşılık vermemesinin tek sebebi Ece olduğunu düşünüp Ece’yi Yosef’in gözünde bitirmek için plan yapacak. 

kalbimdeki deniz 6 ocak resmi 1

Kalbimdeki Deniz dizisinin 52. Bölümünde Neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Deniz oğlu Ozan’ın sağlığı için çok sevdiği Mirat’ı ceza evinden çıkartmak için Alihan ile anlaşma yapıp hem Ozan’ın sağlığı için hem de Mirat’ın ceza evinden çıkması için Deniz Alihan’ın evine gider. Alihan kendi evinde de kurallar koyup Mirat’tan uzaklaştırmak ister. Tabi Deniz bu duruma karşı çıkar. Alihan ise bu şartlara uyarsa velayet davasından vazgeçme sözü verir. Velayet davasına kadar Mirat ile olan tüm bağını koparmasını söyler.

kalbimdeki deniz 6 ocak resmi 2

Fikriye ise gene aklı başından gittiğinden bu sefer gene iyi biri olur. Raşel ise Deniz’in yokluğunda Mirat ile olamayacağını anlar ama oğlu Yosef, eski aşklarına bir şans vermesini ve babası Mirat’ın bu boşlukta annesi Raşel’e döneceğini düşündüğünden annesine karşı çok ısrarcı olur. Mustafa Ece’nin doğum günü için sürpriz hazırlamış ve okul gezisine isimlerini yazdırmıştır. Ece annesinin durumunu söyleyerek gelemeyeceğini söyler. Ancak yosef ve Figen de geleceğini duyunca ailesiyle konuşup Mustafa ve arkadaşları ile birlikte okul gezisine gitmeye karar verirler. Deniz ise evde yalnız kalmaktan özellikle Alihan ile yalnız kalmaktan çok korkar. Çünkü Alihan Onun için bir yabancıdan öte değildir.

kalbimdeki deniz 6 ocak resmi 3

Yosef geziye çıkmadan evvel bugün Ece’nin doğum günü olduğu için gittiklerini aynı zamanda bugünün annesi Raşel’in de Doğum günü olduğunu bu yüzden annesine güzel bir kutlama yapmasını ister. Akşam gidecekleri restaurantı da kendisi ayarlayacağını söyleyip sadece babası Mirat’ın ucuz da olsa küçük de olsa annesine bir hediye almasını ister. Mirat oğlu Yosef’e annesi Raşel’in doğum gününü hatırlattığı için teşekkür eder. Mirat geziye çıkan oğlu Yosef’e cebinde ne kadar nakit varsa harçlık olarak verir. Yosef parasının olduğunu ama ilk defa babam para verdi diyeyerek parayı alıp teşekkür eder. Bu sırada Nejat ile Hülya mahkeme de boşanmıştır. Hülya, durumunuz Alihan ile Deniz gibi olmasın karar bir an önce kesinleşsin diyerek dalga geçer ama Hülya’yı Şebnem’in hazırlandığı kötü bir sona yaklasir.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. yeter artik yazik dezin cektikleri birtarafta annnasi diger taraftan cocugu olmadik seylerden ya tutarsa durmadan bogusuyorlar lütfen denizle mirati kurtarin bu cendereden kolay gelsin selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu