Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm Özeti #Sadakat

Kalbimdeki Deniz 53. bölümde neler olacak? Kalbimdeki Deniz 19 Ocak’ta neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm Özet

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin 19 Ocak’ta yayınlanacak olan 53. Bölümünde, Deniz Ozan’ın yokluğunda neredeyse kendinden geçince Mirat Ozan’ı Alihan’ın elinden almaya gider.Bu sırada Fikriye’nin kocası Turgut, Alihan’ın yaptıklarını polise bir bir anlatınca polis ekipleri bu sefer Alihan’ın kapısına dayanacak. Mirat’ta Ozan’ı alıp eve getirecek. Hülya ise kendisine kurulan oyunu anlayamasa da kocasının Şebnem ile bir birlikteliği olduğunu düşünecek. Daha önce bir çok kez söylediğimiz olay bu gün gerçekleşti. Mustafa Ece’den uzaklaştı. Mustafa şimdi okuldaki en yakın arkadaşı Melisa ile vakit geçirmeye başlayacak. Bana göre en başta yanlışı Yosef daha sonra Ece yaparak karşılıklı verilen sözlere sadık kalmadı. Bakalım senarist kimi haklı çıkaracak. Alihan Mirat’a silah sıkacak ama Mirat ölmeyecek.

Kalbimdeki Deniz dizisinin 53. Bölüm Tüyolarını sizlerle paylaştıktan sonra bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Alihan Hülya’nin yardımı ile aynı yerde dışarıda yemeğe giderler. Deniz, Mirat ile Raşel’i samimi bir şekilde görünce, beyninde vurulmuşa döner. Alihan ise bu durumu laf arasında gayet güzel kullanır.

 

Fiden ise Yosef tarafından reddedilmenin acısı ile otostop ile mahalleye dönmek ister. Ama Mustafa buna engel olur. Mustafa ilk fırsatta Figen’i bu hale getiren Yosef’ten hesap sormaya gider. Bu arada Yosef de Ece’ye olanı aşk eder. Yosef Ece’ye ilanı aşkına bir karşılık veya cevap vermemesini ister. Bu sırada ikilinin yanına Mustafa gelir ve hesap sorunca Ece konuşulanları Mustafa’nın duyduğunu zannetse de olay çok farklıdır. Mustafa’nın Figen’i ağlattığı için hesap sorar.

Yosef de Figen’i kendisini öpmek istediğini söyler. Figen ise geziden ayrılmaya kararlıdır. Buldukları dolmuş ile evlerinin yolunu tutarlar. Mustafa yolda arabayı durdurup herkesi aşağıya indirir. Mustafa Eceye doğum gününü kutlamak için ona tek taa verir. Giden ise reddedilmenin acısını çıkarmak için Yosef’in moralinin bozulduğunu herkese söyleyince Mustafa ile Yosef kavga etmeye başlar.

 

Olanları Yosef’in kalbi daha fazla kaldırmaz. Kalbi nefes almasına bir süre engel olsa da kendisini çabuk toparlar. Raşel’in eşi izak ise Raşel’in söz verdiği hisseleri devretmeyi kabul etmeyince izak yurt dışından çıkıp Reşel’in kaldığı yere gelir. Geldiğinde Mirat evde olmadığı için eve girip rahat rahat konuşur. İzak imza atmayı reddeden Raşel’i zorla kaçırmaya çalışır.

Fikriye koşarak etrafına mahalleliyi de toplayıp Raşel’i İzak’ın elinden kurtarır. Alihan ise mahkemede Ozan’ın velayet davasını kazanır. Deniz mahkemede sinir krizi geçirir. Alihan Ozan artık kendisinin yanında kalacağını söyleyip Ozan’ın mı seviyorsun Mirat’ı mı? Seviyorsun ona göre kararını ver der. Deniz de mahkeme çıkışında Alihan ile beraber gider. Bu arada Raşel olayı Fikriye’nin aklını başına getirir. (Şu Fikriye’nin aklının gitmesi meselesi de bunalttı valla bu kadının aklı başında dursun yaa ) Emine Fikriye yüzünden kızmaya geldiğinde aklının başına geldiğini söyler.

Figen Ece ile Yosef’in çok samimi olduğu görüntüleri Mustafa’ya gösterince, Mustafa üniversitede Ece’ye tokat atıp bu işi bitirir.  Ece de yüzükleri Mustafa’nın kafasına fırlatır. Alihan Deniz yanında olduğu için saldırıp zorla sahip olmak ister. Deniz bir yolunu bulup Ozan alıp Mirat’a kaçar. Mirat Alihan’ın durmayacağını düşünüp buralardan belli bir süre uzaklaşmak için Ozan ve Denizi de alıp gitmek ister. Ancak Raşel Mirat’ın telefonundan Alihan’ı arayıp, Deniz ile Mirat’ın kaçacaklarını haber verince, Alihan polisi arayıp şikayetçi olur. Polis ekipleri  Mirat’ın evinin önüne polis ekipleri gelir. Alihan Ozan’ı polis kontrolünde alıp, uzaklaşır. Deniz resmen yıkılır.

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın