Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm Özeti #Mirat Öldü Mü?

Kalbimdeki Deniz Dizisinin 56. bölümde neler olacağını ve bu hafta neler olduğunu kısaca bahsedeceğiz. Ayrıca Kalbimdeki Deniz 56. bölümünün Fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz dizisinin 10 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 56. Bölüm Özetinde;Hülya kurduğu tuzak ile Mirat’ı öldürdüğünü düşünür Ancak Mirat ölmez ve yakın bir sahile kadar yüzer. Karaya gelince de baygınlık geçirir. Çevredeki balıkçılar Mirat’ı bulur. Mirat yaşadığı şokun etkisi ile uzun süre kendisine gelemez. Hülya da bu fırsatta Deniz ile çocuklarına oyun kurmaya ve yok  etmek için elinden geleni yapacak.

Kalbimdeki Deniz Yeni Kapak resmi

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm Özet ve Tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Mustafa kafasına silah sıkıp kendi yaşamına son vererek Yusuf’u hayata bağlamıştır. Giderken Üniversitedeki dolabından çıkan mektubu Mustafa’nın arkadaşı Melisa mektubu Ece’ye verir. Ece mektubu okuyunca duyguların. Mustafa mektubunda, Ece’nin Yusuf ile mutlu olmasını istemiştir. Fikriye ise kocası Turgut’un hindi işine girdiğinden dolayı aldığı kamyonun borcunu ödemek için yaşlı Cemile ablasının öldükten sonra kullanmak için Fikriye’ye hibe ettiği evi tapuda Fikriye ev sahibi gözüktüğü için Fikriye Cemile ve Mehmet amcaya acımadan evi başkasına sattı.

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm Resmi 1

Tabi Cemile ve Mehmet amca da Mirat’ın evine sığındı. Alihan ise artık çevresinde kimsenin kalmadığından ve iyi biri olmadığı için çocukları ile vedalaşıp uzaklara gideceğini söyler. Gelirken yanında boşanma ilamını da getirmiştir. Alihan, Deniz’e  artık özgür olduğunu aralarında sadece çocukların olduğunu söyler. hülya ise kendisine oyun kuran Şebnem’den intikamını almıştır. Şebnem hastanede kukla gibi tepkisiz kalmıştır. Hülya sıra Deniz ve çocuklarda sıra olduğunu söyleyip kurduğu plana göre çıra alır.

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm Resmi

Hülya Mirat’ın evini komple yakarak kendine göre hayatı zehir eden kim varsa yok etmek ister. Yangını ilk fark eden Fikriye’nin kızı Figen olur. Hemen itfaiyeye de haber verirler. Mirat içeriden yakınlarını bir bir kurtarır. İtfaiye de zamanında gelse de ev kullanılamayacak hale gelir. Cemile ve Mehmet amcanın evinin de satılması nedeni ile gidecek yerleri kalmaz. Tam da bu zamanda Hülya çıka gelir. Karşıdaki Fikriye’nin sattığı evi kendisinin aldığını ve oraya geçmelerini ister. Bu arada Mirat ile Deniz’in çalıştığı çiftliği de satın aldığını söyleyince herkes şok olur. Hülya sanki akşam evi kendisi değil de başkası yakmış gibi davranır.

kalbimdeki deniz 27 ocak resmi 1

Amacı her zaman Deniz’in bir kurtarıcısı olduğunu ve bu kurtarıcısı Mirat’ı uzaktaki bir yere at bakmaya gönderir. Ancak orada da Mirat için kurduğu bir tuzak vardır. Mirat’ın ölmesi Deniz’in yeniden sefalet günlerine dönmesi anlamına geldiğini düşündüğü için Mirat’ı öldürmek için tuzak kurar. Mirat yolda giderken kamyonun çarpması ile denize düşer.

Kalbimdeki Deniz 56. Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Mustafa öldüya bu dizi benim için bitdi.Yosefi görmek istemiyorum.yaziklar olsun ama haklılar bizi aptal yerine koymaya enayi yerine koymaya biz salak kimi izliyoruz onlar para kazanıp bizimle alay ediyolar yeter artık ben enayi diyilim onlara para kazandırmıcam reytinkleri düşsün yayından kaldırılsın.
    Bu dizin yeni adı Kalbimdeki nifret bu diziye bu ad yaraşar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu