Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özeti #İz Peşinde

Kalbimdeki Deniz Dizisinin 57. bölümde neler olacağını ve bu hafta neler olduğunu kısaca bahsedeceğiz. Ayrıca Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özetini ve  Fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özeti

Fox TV   ekranlarına 17 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özetinde; Mirat kendisine tuzak kuran Hülya olduğunu ve gideceği yeri sadece Hülya bildiği için kendisine bu oyunu oynayanın Hülya olduğuna adı gibi emin olduğu için, kazaya karışan ve kendisini öldürmek isteyen kamyonun plakasını polis ile paylaşmamıştır.

Kendi çabaları ile Mirat kamyon şoförüne ulaşacak. Kamyon şoförünü baskı ile her şeyi bildiğini polise gideceğini söylemek ile tehdit edip işin arkasında kimin olduğunu öğrenmeye çalışacak. Tabi Hülya da bu süre zarfında boş durmayacak. Mirat ile Deniz’in kendisinden şüphelendiğinin farkına varacak.

Kalbimdeki Deniz Yeni Kapak resmi

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özet ve Tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Deniz ekiplerce bulunan cesedini Mirat’a ait olmadığını Deniz güçlükle de olsa teşhis edip cesedin Mirat’a ait olmadığını görünce derin bir oh çeker.

İzak ise yolda karşılaştığı Ece’yi bu sefer kaçırmak yerine duygularını açıkça söyler. Bu sırada Yusuf da Ece’nin yanına gelince İzhak ile tartışır. İzak Yusuf’u darp eder. Ece bütün olanların Kaynanası Raşel’in başının altından çıktığını söyler.

Yusuf hemen gelip annesi Raşel’e, İzhak’ı başlarına sardığı için kızınca Raşel soluğu İzhak’ın yanında alır. Raşel oğlu Yusuf’u darp ettiği için tokat atınca İzhak da karşılı verince, Raşel kafasını çapar. İzhak Raşel’i hastaneye götürür.

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özeti Resim 1

Fikri’ye ise iyilik meleği misali tüm mahalleliği Mirat’ın evini temizlemeye davet eder. Mahalleli yanan evi hep birlikte temizleyip içinde oturulacak bir hale getirirler. Bu arada Deniz gece vakti Mirat’ı düşünürken birden Mirat çıka gelir. Deniz kesinlikle rüya olduğunu düşünür. Yanına kadar gider.

Mirat, gerçekten geldiğini görünce sevinçten Mirat’a sarılır. Ev halkı da koşup Mişrat’ın ölmediğini ve geldiğini görünce çok mutlu olurlar. Şebnem ise bir önceki bölümde felç olmuştu.  Bu bölümde kendine gelir ve ayaklanır. Kendisine tuzak kuran Hülya’yı arayıp şantaj yapar. Hülya Şebnem’in ayaklandığına inanmaz ve gözleri ile görmeye gider.

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Özeti Resim 2

Karşısında ölümle pençeleşen Şebnem yeri capcanlı duran bir Şebnem’i görünce yarım bıraktığı işi tamamlamak istese de Şebnem bir kere uyanmıştır. Artık ipler elindedir. Şebnem Artun beyin önerdiği kişiye de paraları kaptırınca beş kuruşsuz kalmıştır. Para kaynağı olarak Hülya’yı hedef alırlar. Fikri’ye Nejat’ı arayıp boşanmak istediğini söyler. Bu arada Mirat’ın da geldiği haberini verince Hülya şok olur. Hemen Nejat ile birlikte Mirat’ın evine giderler. Mirat ise bu işi yaptıranın kesinlikte Hülya olduğunu ama kanıtlayana kadar sessiz kalmayı tercih eder.

İzak’ın Ece ve Deniz’e kafayı takması işin şimdilik onda kalmasına sebep olur. Hülya da işin arkasından kendi çıkmayacağını düşündüğü için rahatlasa da Mirat kazaya karışan kamyonun plakasını hatırladığı için araştımaya kendi tanıdıkları vasıtası ile araştırmaya başlar. Bu arada Deniz’de Mirart’ın telefonda konuşmalarını duyunca işin arkasında Hülya’nın olduğunu ve sadece kanıtlamak kaldığını söyler. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu