Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 59. Bölüm Özeti 5 Mart Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 59. Bölümü ile 5 Mart Pazartesi yeni gününde yayınlanacak. Ece, Psikoloğun oğlu Özgür ile aralarında bir aşk doğacak mı? Yusuf bu olanlar karşısında ne yapacak? Deniz, Mirat’ın teklifini kabul edecek mi? Hülya, İzak’ın öldürme işini Mirat’ın üzerine yıkmaya çalışacak.

Kalbimdeki Deniz 59. Bölüm Özeti

5 Mart Kalbimdeki Deniz 59. bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelecek Hafta dizide, Mirat Deniz’e ilanı aşk eder. Deniz bu teklifi kabul edecek. Yani yakında düğün var. Muhtemelen Kalbimdeki Deniz dizinde sona yaklaşıyoruz. Hülya, Mirat’ın sakladığı silahı bulup Şebnemi öldürmeye çalışacak.

kalbimdeki Deniz Kapak resmi 1

Gelecek hafta dizide neler olacağından bahsettikten sonra bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Kalbimdeki Deniz gelecek hafta özet ve tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Mirat tam Izhak’ın olayları anlatacağı sırada polis gelince İzak’ın adamları kıskıvrak yakalanır. İzak ile Mirat hemen kaçarlar. Mirat tekrar mahalleye gelir. Kapıda Deniz Mirat’ı karşılar. Belindeki silahı görünce ağzına geleni sayar. Mirat durmadığını ama düşündüğünü söyler. Deniz hemen belindeki silahtan kurtulmasını söyler. Hülya ise İzak her şeyi bildiği için bir an önce kurtulması gerektiğini düşünüp uzaktan takip etse de gözden kaçırır. İzak sahte kimlikle otelde yerleşir. Çok geçmeden İzak otelde ölü bulunur.

kalbimdeki deniz Mirat ile Deniz Resmi

Hülya da oradan geçerken İzak’ın öldüğünü görür. Bunu yapanın Mirat olduğunu düşünüp tüm her şeyi bildiğini düşünüp, buralardan kaçmayı düşünür. Alihan ise gece kalktığında Ece’nin dışarıya çıkıp geldiğini duyunca durumu Deniz ile paylaşır. Alihan bu konuda uzman birilerinden yardım almak gerektiğini söyler. Alihan, Ece’ye uzman kişiden yardım alması gerektiği konusunda ikna edip Deniz’in arkadaşı uzman psikoloğa götürür. Ece tüm hayatını baştan sona anlatır. Seans çıkışı Alihan kızını buralardan uzaklaşması için arkadaşının otelinde tatile gidebileceğini söyler. Bu sırada psikoloğun oğlu Özgür e annesi Nevin’e ders vermek için Ece’nin iyileşmesi için çaba sarf edecek. Alihan’ın verdiği otelin adresini duyar. Alihan durumu Deniz ile paylaşır. Deniz ile Alihan akşam saatlerinde kapı önünde konuşması Mirat’ın dikkatini çeker. Deniz ise olanları Mirat’a anlatmaz.

Kalbimdeki Deniz Mirat ve Deniz Resmi

Deniz kızı Ece’nin yalnız kalmasını istemez. Kendisi Mirat’a detaylı bilgi vermeden otele gider. Mirat durumu Deniz’in babası Mehmeh amcaya haber verince, Mehmet amca sen aşktan anlamıyor musun oğlum. O seni oraya çağırmış der. Mirat da Yosef’i de alıp otelin adresini Mehmet amca;dan alıp giderler. Figen ise annesi Fikriye’yi ikna edip aynı otelin yolunu tutarlar. Deniz kızı Ece’nin kaldığı otelde yanına gidip, yardıma ihtiyacın vardır. O yüzden geldim kızım der. Ece de annesine önce kızsa da sonradan geldiğine sevinip annesi ile vakit geçirirken, neredeyse herkesin otele doluşması Ece’yi şok eder. 

5 Mart kalbimdeki Deniz Fragmanı

Şu an için Fragman yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu