Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz 7 Ekim Cumartesi Fragmanı ve Özeti

Fox tv de yayınlanan Kalbimdeki Deniz olayların ardı arkası kesilmiyor. Her dakikası farklı entrikalarla dolu Kalbimdeki Deniz adlı dizi geçtiğimiz hafta Fatih yani jozef Diyar’ın eşi Serdem tarafından silahla yaralanmış ama ufak bir sıyrık olduğu için hastaneye bile gitmemiş otel odasında tedavisini kendi imkanları ile yaptırmıştı. Alihan ise evde Diyar’ın kaldığını Fikriye’nin lafçılığı sayesinde öğrenmişti. Kalbimdeki Deniz 7 Ekim Özeti Sayfanın sonundadır.

Kalbimdeki Deniz 7 Ekimde Neler Olacak

Ece ise babasının Diyar’ı öğrenmesini faklı şekilde anlatır. Ozan’ın bakıcısı olduğunu ve iyi biri olduğunu söyler. Mirat evde Serdem’e ait olan silahın evde bulunmaması gerektiğini ve tehlike arz ettiği için silahı Serdem’den alıp başka bir yere götürür. Alihan ise Ece’nin etrafında Mustafa’nın varlığından rahatsız olduğunu ima eder. Mustafa Ece’nin babası Alihan’ın yaptıklarından dolayı çok kırılmıştır. Ece’nin babası geldikten sonra gün geçtikçe kendisinden uzaklaştığını düşünür. Alihan cezaevinde iken Deniz’in kendisine gönderdiği mektubu kimin değiştirdiğini araştırmaya başlar. İlk aklına Şebnem gelir.Şebnemi arar ve mektupları sorar.

kalbimdeki Deniz 7 Ekim Resmi 2

Şebnem Deniz’in yazısını bilmediğini ve nasıl taklit edebileceğim diyerek okları Hülya’ya çevirir. Mirat ise otoparkta çıkan kavgada adamların aracının plakasını almış ve Mustafa’dan yardım istemiş, Mustafa’da Emniyetteki arkadaşlarından plakanın ait olduğu adresi öğrenip Mirat’a söyler. Mirat ise vakit kaybetmeden plakanın ait olduğu adrese gider. Adres araç hurdalığı olan bir yerdir. Adamlara elinde hurda olduğunu ve satmak istediğini söyleyerek adamları dener. Mirat böylelikle kendisini darp edenlerin profesyonel birileri tarafından yapıldığını anlar ve hurdalığı uzaktan takip eder. Bu sırada Turan  Aliha’ı arayıp işi tamamladığını ve kalan parayı ister. Alihan adamını kendi mekanına göndermesini ve orada kalan bakiyeyei vereceğini söyler. Turan’ın adamı hurdalıktan çıkıp Alihan’ın mekanına gider bu sırada Mirat aracı takip eder. Turan’ın adamı ile Alihan’ın aralarında geçen konuşmayı Mirat sonuna kadar dinler. Konuşma bittikten sonra Mirat ortaya çıkar ve Turan’ın adamını yere serdikten sonra Alihan’ı son kez ikaz eder Alihan, Mirat  Turan’ın adamını yere serdiğini görünce öcü görmüş çocuk gibi Mirat’tan korkmuştur. Şebnem ise kuzeni ile Hülya’nın arasını yapmaya çalışır. Bu sayede elindeki kozlar artacak ve Artun için o belgeleri alabilecek.

kalbimdeki Deniz 7 Ekim Resmi 4

Kalbimdeki Deniz 7 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Şebnem Artun’un verdiği kamerayı yerleştirecek. Hülya ise ilk aşama da kamerayı fark etmeyecek ve artun kasanın şifresini öğrenecek. Hülya bu kamerayı fark edince kendisine oyun kuran Şebnem olduğunu anlayıp farklı yönlendirip Artun’u şaşırtacak. Artuın ise kendisine ait olan belgeleri alamayınca ve foyası ortaya çıkıca hırsını Şebnemden çıkaracak. Fatih ise babasını dah yakından tanımaya devam edecek. Deniz ise Alihan’ın yaptığı otopark mevzusunu yüzüne vuracak ve bir daha olması halinde mahkemeden uzaklaştırma kararı alacağı konusunda tehdit edecek.

 

kalbimdeki Deniz 7 Ekim Resmi 6

Şebnem ise Alihan’ın hapse girmesi için özel bir çaba sarf edecek. Alihan ise Mirat için bir tuzak kuracak. Mirat’ın bu tuzağı başına bela olacak. Fikri’ye ise halen zengin gibi takılmaya devam ediyor ama bu hevesi yarım kalacak. Şirketin vergi borcu ile karşı karşıya kalacaklar. Diyar ise Şirzat abisinin Sevgilisi tarafından fark edilince başka bir eve gider. Diyar’ın belalı abisi  Şirzat Mirat’ın başına bela olacak. Ece ile Mustafa arası giderek açılacak. Mirat Fatih’ı radarına alacak. Hal ve tavırlarından gittikçe şüphesi artacak.

 

Kalbimdeki Deniz 7 Ekim 39. Bölüm Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu