Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Alihan Diziden Ayrıldı Mı?

Kalbimdeki Deniz Dizisinde Alihan Karakteri gerçekten gidecek mi? Yoksa Deniz ile Mirat’a bir oyun mu kuruyor? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Alihan Gitti Mi?

Kalbimdeki Deniz dizisi 3 Şubat’ta 55. Bölümü ile ekranlara geldi. Mustafa, Ece’nin aşkı ile kendi canına kıymış kalbi ile kendisine bu acıları yaşatan Yusuf’a bağışlamıştır. Hülya kendisine tuzak kuran Şebnem’den fazlası ile intikamını almıştır. Figen ise Yusuf’u kaybetmenin psikolojisi ile Ece ile Yusuf’un yüzünü dahi görmek istemez.

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm Resmi3

Alihan ise bu olayların arkasında her şeyden uzakta kalmak istediğini söylemek üzere Mirat’ın evine gider. Mirat ilk başta içeri almak istemez. Ancak Alihan kapıda çocuklarım ile vedalaşmak için geldiğini bir daha rahatsız etmeyeceğini söyleyince Mirat Alihan’ı içeri alır. Alihan gayet samimi bir şekilde içeri girip duygularını Deniz ve Mirat’la paylaşır. Konuşurken gözlerinden yaşlar dökülür.

Kalbimdeki Deniz 30 Eylül Resmi 4

Alihan bunca zaman hem Mişrat’a hemde Deniz ile çocuklarına elde etmek için kötülükler yaptığını söyler. Artık hayatlarından çıkacağını ve bir daha da geri gelmeyeceğini söyleyince Ece sen gitmeye alışıksın. En iyi yaptığın şey gitmek zaten diyerek tepkisini ortaya koyar. Alihan sözlerine elinde getirdiği mahkeme kağıdını gösterip artık benim ile bir bağın kalmadı. Boşanma ilamımızdır. Alihan aramızda artık sadece çocuklarımızdan başka bir şeyin kalmadığını söyler. Deniz Alihan’ın onca kuruduğu tuzaktan sonra bununda bir tuzak olduğunu düşünüp ilk başta inanmaz.

kalbimdeki deniz 6 ocak resmi 2

Alihan ağlayarak sözlerine devam eder. Mirat’a verdiği sözü tuttuğunu kendisinin de tutmasını ister. Deniz ise Mirat’ın Alihan’a ne söz verdiğini sorar. Alihan çocuklarımı ömür boyu koruyacağına söylediğini hatırlatır. Mirat sözünün arkasında olduğunu yineler. Ozan ise babası Alihan’dan çok korksa da son kez yanına yaklaşık yaptığı resmi babası Alihan’a verir. Alihan oğlu Ozan’da bıraktığı izlenimi görünce bir kez daha yıkılır.

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm Resmi

Alihan oradan çıkıp Şebnem’in yanına gelip ondanda af diler. Alihan konuşmalarındaki samimiyeti yüzüne vurduğunu düşünüyorum. Ancak Şebnem’in kuzeni Ünal ile Alihan’ın ortağı, Artun’dan aldığı parayı geri kuruşuna kadar alacakları yönünde konuşurlar. Buradan sonuçla Alihan gitmek istese de çevredekileri olaylardan dolayı belli bir süre daha Alihan karakterini ekranlarda görmeye devam edeceğiz

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu