Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Diyar ve Serdem Öldü mü?

Kalbimdeki Deniz Adlı dizide neredeyse bir yıldır hamile olan Diyar öldü mü? Diyar’ı canlandıran Sebahat Kumaş diziden Ayrılacak mi? İşte bu soruların cevabı

Kalbimdeki Deniz Diyar Öldü Mü?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Pastel yapım tarafından yapımcı Yaşar ve Efe İrvül’ün yapımcılığını yaptığı yönetmen koltuğunda Aysu Akyüz’ün olduğu Senaryosunu Funda Çetin, Leyla Uslu ve Leman Akyar Esen’in yaptığı Kalbimdeki Deniz adlı dizinin 43. Bölümünde Şirzat küçük kardeşi Diyar’ı öldürmeye çok yakındır. Diyar gerçekten öldü mü? , Serdem Gerçekten Ölecek mi? Bu sorular şimdiden duyulmaya başlandı bile. Gerçek şu ki Diyar yaklaşık 1 senedir hamile bir türlü doğum yapmadığından bahsetmiştik.  Kalbimdeki Deniz’in Senarist’i Diyar ve Serdem’in rolünü muhtemelen tamamladıklarını düşünmüşler olmalı.

 

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Resmi2

Çünkü Serdem ve Diyar aynı evde  üstüne fatih aynı evde olunca bir ayrılığın gelmesi de an meselesi idi. Yaklaşık 1 yıldır  Şirzat meselesi ile konu oluşturulmaya çalışıldı. Kalbimdeki Deniz adlı dizide Diyar karakterine hayat veren Sebahat Kumaş ve Serdem karakterine hayat veren Serkan Altıntaş  oynadıkları  karakterinin önünde iki ayrılık  yolu var birincisi yurt dışına çıkarak diziden ayrılma. İkincisi de Şirat’ın vurması neticesinde ölüm ile diziden ayrılması ile neticelenecek. Her iki yolda Diyar ve Serdem karakterinin dizden ayrılmasına işaret etmektedir. Eğer Diyar ve Serdem Şirzat tarafından vurulursa bebekleri muhtemelen Deniz karakterine kalacak.

 

Kalbimdeki Deniz 11 Kasım Resmi5

Şirzat’ın kız kardeşini de kızgındır zira onun yüzünden olmuştur bu yaşananlar. Bu nedenle eline silahı alan Şirzat, önce Serdem’i ardından da Diyar’ı öldürür. Bebekleri ise yaşıyordur. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. mustafa bence bunu kendine yapmammalıydı.son zamanlarda dizide ölen ölene…
    gerçekten ama gerçekten diyar ve serdem öldüğünde iki göz iki çeşme ağladım…
    ayrıca bu dizi hemen finale girerse çok üzülürüm…
    see you

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu