Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kalbimdeki Deniz dizisi geçtiğimiz sene 22 Ekimde seyirci karşısına çıkmıştı ilk bölümden itibaren Cumartesi günlerin en önemli ve iddiası dizilerinden olmuştur. Kısaca Kalbimdeki Deniz adlı dizinin konusu Özge ÖZBERK’in canlandırdığı Deniz karakteri eşini seven mutlu aile yaşantısı olduğunu düşündüğü zengin bir yaşam içerisindedir. Aksine Hakan ERATİK’in canlandırdığı Alihan ise eşinin kendisine uygun olmadığını monoton bir yaşam sürdüğünü düşünmektedir.

Kalbimdeki Deniz  Konusu

Kalbimdeki deniz Oyuncu Kadrosu Dizi Kapak Resmi

Bu sebeple Denizin çocukluk arkadaşı bankacı Hülya’nın binbir oyunları ile Alihan ile Şebnem ile arasını yapar. Alihan saf Deniz’i kandırıp şebnem ile Kibrisa yerleşir. Deniz ise kocası Alihan’ın borçları yüzünden kaçtığını zannetse de gerçeği öğrenir. 2018 yılında yani yeni sezonda Kalbimdeki Deniz dizisi Deniz ile Alihan’ın bol bol çatışmasını izleyeceğiz. İkinci sezon ilk bölümü 9 Eylül Cumartesi günü saat 20:00 fox tv de seyirci karşısına çıkacak.

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu

Özge ÖZBERK (DENİZ)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Resmi

1976 İstanbul doğan güzel oyuncu bir erkek kardeşi vardır. Müjdat Gezen Tiyatro bölümü mezünüdür. “Oğlum adam olacak” adlı oyunda hem oyuncu hem de yönetmen yardımcılığı yapmıştır. Kırıkkanatlar çemberimde gül oya adlı dizilerde rol almıştır. 2007 yılında Haim Sadioğlu ile evlenmiştir.

Ahmet Kutsi KARADOĞAN (MİRAT)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Kutsi Resmi

Malatya doğumlu olan yakışıklı oyuncu 44 yaşındadır. Aynı zamanda ses sanatçısı olan kutsi her iki dalda da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle doktorlar dizisinde beyin cerrahı rolü ile hafızalarımızda yer etmiştir.

Hakan ERATİK (ALİHAN)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Hakan Eratik Resmi

1977 İstanbul doğumlu oyuncu Tolga karakteri ile 2005 yılında oyunculuğa adım attı. Daha sonra 2006 yılında  “Sırça Köşk” 2007 yılında “Sessiz Gemiler” adlı dizilerde rol aldı.

Devin Özgür ÇINAR (HÜLYA)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Devin Çınar Resmi

1973 Zonguldak Devrek doğumlu oyuncu 1977 yılında ailesi ile birlikte İzmir’e taşındı. Lise öğrenimi dahil İzmir de okudu. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuar bölümünden 1995 yılında tamamladı. 1998 yılında “ikinci Bahar” adlı dizide Suruç karakterini  canlandırmıştır. “Geride Kalan” adlı filimde rol almış ve bu roldeki başarısından dolayı en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Hakan VANLI (NEJAT)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Hakan Vanlı Resmi

1963 yılı daa Ankarada dünyaya gelen oyuncu Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarları tiyatro bölümünü tamamlayan oyuncu çeşitli tiyatro dizilerde rol almıştır. En yakın tarihte “Diriliş Ertuğrul” adlı dizide Ertuğrul’un amcası Kurtoğlu karakterine hayat vermiştir.

Hazal ADIYAMAN (ECE)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Hazal Adıyaman Resmi

1994 yılı da İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu yay burcudur. Uğur Akademik lisesinden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim alarak bu sektöre 2013 yılında “aşkın bedeli” adlı dizide seyirci karşısına çıkmıştır. 2014 yılında Bir Yusuf Masalı Kiraz Mevsimi 2016 yılında Hanım Köylü dizilerde rol alarak adından sıkça söz ettirmiştir.

Batuhan EKŞİ (MUSTAFA)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Batuhan Ekşi Resmi

1990 İstanbul doğumlu olan  Batuhan 2015 yılında  üniversiteden mezun olmuştur. Eğitimini Güzel Sanatlar bölümünden almıştır. Oyunculuk sektörüne ilk adımı 2011 yılında “Sihirli Annem” adlı dizi ile başlamış, daha sonra 2012 yılı da “İntikam” 2013 yılı da “Medcezir” 2015 yılı “Yazın Öyküsü” ile “Göç Zamanı” adlı dizilerde çeşitli karakterleri canlandırmıştır.

Çağlayan Doruk OZANOĞLU (OZAN)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Çağlayan Doruk Resmi

2009 yılı da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başak  burcu olan Çağlayan eğitin hayatına devam etmektedir. Kalbimdeki Deniz adlı dizide ilk defa oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Adını sıkça duyacağınızdan şimdiden eminiz

Yeşim Ceren BOZOĞLU (FİKRİYE)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Yeşim Ceren Bozoğlu Resmi

1974 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Okuldan mezun oldukta hemen sonra “Kadınlar” adlı oyun ile yılın en genç oyuncusu seçilmiştir. Çeşitli tiyatro oyunlarında yönetmenlik de yapan Yeşim Geniş Aile adlı dizide Sevim karakteri ile hafızalarımızda yer etmiştir.

Zeynep AYDEMİR (ŞEBNEM)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Zeynep Aydemir Resmi

1979 İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü özünü olan Zeynep, Kenter Tiyatrosunda Konservatuar eğitimini tamamladı. Doktorlar Diriliş Ertuğrul adlı dizilerde rol almıştır.

Sebahat KUMAŞ (DİYAR)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Sebahat Kumaş Resmi

1989 Aydın doğumlu olan güzel oyuncu ailesi ile birlikte İzmir’e taşınmıştır. Lise eğitimini burada olan Sebahat fotoğrafçılıkla ilgi duyması nedeni ile Açıköğretim Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü mezunudur. Aynı zaman da oyuncu olmak isteyen Sebahat Ekol Drama da oyunculuk eğitimi almıştır. TV karşısına ilk kez  Arka Sıradakiler  adlı dizide karşımıza çıkmıştır.

Kalbimdeki Deniz 2. Sezon Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu