Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Fatih Kimdir?

Kalbimdeki Deniz Dizisinde önce Fatih olarak kendini tanıtan daha sonra Mirat’ın oğlu olduğu anlaşılan ve gerçek adının Yosef olduğu anlaşılan daha sonra Ece ile evlenmek için dinini değiştirip adını Yusuf olarak değiştiren Temmuz Yıldız kimdir? Kaç yaşında? İşte detaylar.

Kalbimdeki Deniz Fatih Kimdir? (Temmuz Yıldız)

Fox Tv ekranlarının sevilen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip dizisi Kalbimdeki Deniz dizisi 9 Eylül cumartesi günü yeni sezona merhaba dedi. Özge Özberk ve Kutsi gibi güçlü oyuncuların olduğu diziye yeni isimler eklenmekte. Dizinin ilk bölümü itibariyle de yeni bir karakter olan Fatih de diziye dahil olmuştur.

Alihan eve döner dönmez kızına mezuniyet hediyesi olarak araba almıştır. Ancak ehliyeti yoktur. Babası onu sürmesi konusunda ısrarcı olmuştur. Ancak deneme sürüşlerinin birinde kaza yapar.

Çarptığı kişi aslında sıradan biri olmayıp devamlı gizliden gizliye Ece’yi takip eden Fatih’tir. Fatih aslında Ece’nin esrarengiz takipçisidir. Fatih Mirat ile Raşel’in gizli aşkının meyvesidir. Ece’nin fotoğrafını çekme nedeni babası mirat’a yaklaşmaktır.

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu (Yusuf, Yosef) Temmuz Yıldız Resmi

Fatih rolünü canlandıran isim Uğur Yıldız, en son olarak hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Tarhan rolünü canlandırmıştır. 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 1.73 boyundadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünden mezun olan oyuncu daha önce Paramparça dizisinde de rol almıştır. Ünlü oyuncunun instagram adresi: temmuzyildiz/

Kalbimdeki Deniz Fatih, Yosef, Yusuf Kimdir?

Başlıkta yazdığım üç isimde aynı kişi. Ben daha önca yakın zamanda bir dizide üç isime sahip başka bir karakter hatırlamıyorum. Raşel, zamanında Mirat’ı çok sever ama ailesinin baskıları ve zorlaması ile yurt dışına haber vermeden gider. 

Mirat Raşel’i uzun zaman ara ama ailesinin set koyması nedeni ile Raşel’e bir türlü ulaşamaz. Raşel yurt dışına çıktığında Mirat’tan hamile kalmıştır. Raşel’in ailesi bu durumu ört bas etmek için İzhak ile evlendirir. İzak Reşel’e kocalık değil bakıcılık yapar. Tabi Mirat’ın oğlu Yosef’e de babalıktan çok başlarında bekçi olmuştur.

Yosef genç yaşına kadar babasını İzhak bilir. Reşel zamanı geldiğinde hem Mirat’a hem de Yosef’e gerçekleri anlatınca Mirat yurt dışına oğlunu görmeye gitmek istese de vize çıkmayınca gelemez.

Yosef ise olanlardan habersiz babasını tanımak için ülkesine gelir ve babasına Fatih adında fotoğrafçı olarak tanıtır. Böylelikle Fatih babası Mirat ile tanışır. Gerçekler çok geçmeden ortaya çıkar ve Fatih olarak bildikleri Yosef olduğunu anlarlar. Daha sonra Yosef Ece ile evlenmek için Müslüman oluna adını da Yusuf olarak değiştirir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. yani yosefin gerçek adı fatih mama ben yosefi ersay ünere benzetmişdim arkadaşlar biri bana söylesin yosefin gerçek adı fatih mi kanıtlayın ben inanmıyoruuum

  1. yosef karakteri dizide ….
   1 yosef
   2fatih
   3 yusuf isimlerini kullandı… gerçek ismi ise Temmuz yıldız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu