Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Final Mi Yapıyor? (2018)

Kalbimdeki Deniz cumartesi günü neden yayınlanmıyor? Bu sorunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Dizisinden Gün Değişikliği

Kalbimdeki Deniz dizisi geçtiğimiz sene 22 Ekim 2016 tarihinde seyirci karşısına çıkmıştı. İlk bölümden itibaren Cumartesi günlerin en önemli ve iddiası dizilerinden olmuştur. Özge ÖZBERK’in canlandırdığı Deniz karakteri eşini seven mutlu aile yaşantısı olduğunu düşündüğü zengin bir yaşam içerisindedir. Aksine Hakan ERATİK’in canlandırdığı Alihan ise eşinin kendisine uygun olmadığını monoton bir yaşam sürdüğünü düşünmektedir. Hülya’nın kışkırtması ile iş arkadaşı Şebnem ile Deniz’i yalanla dolanla boşayıo ardında onlarda borcu da Deniz’in üstüne yıkıp Kıbrıs’a kaçar. Deniz o zorlukla çocuklarını okutmak ve ezdirmemek için türlü türlü işlerde çalışır. Son tuttuğu evde de kendisini kandırınca Mirat ile yolları kesişir.

kalbimdeki Deniz Kapak resmi 1

Daha sonra aralarında duygusal bir bağ oluşur ve sevdiklerini bir birlerine açıklarlar. Yani anlayacağınız hem aşk hikayesi hem de bir kadının mücadelesini anlatmaktadır. benim aklıma Cumartesi denince ilk üç sırada gelen dizilerden biri iken Fox TV’nin aldığı karar ile reyting açısından daha zor bir güne taşındığını düşünüyorum.

Cumartesi günü kendisine rakip olarak bence Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizi vardı. Ancak pazartesi günü Siyah Beyaz aşk hem entrika hem de aşkın olduğu dizi yükselişe geçmişken üstüne bu sene başlayan ve çok iyi reytingler alan Çukur dizisinin başlaması. Geçen yıl başlayan ve Pazartesi günlerinin uzun zaman reyting galibi olan Söz dizisinin olması Kalbimdeki Deniz dizisinin gün değiştirmesi, reytinglerinin yükselmesi aksine düşmesi  gayet normal olduğunu şahsen düşünüyorum.

Kalbimdeki Deniz Yeni Kapak resmi

Aklıma acaba Kalbimdeki Deniz bu yıl final mi? yapacak. O yüzden, yeni başlayan Adı Zehra dizini Kalbimdeki Deniz izleyicilerine şimdiden sevdirmek mi isteniyor. Şimdilik bunların hepsi bir fikir yürütmeden öteye geçemiyor. Yapımcı da bu konuda basına yansımız bir haberini şimdilik yok. Kadına şiddeti en güzel anlatan Sen Anlat Karadeniz dizisi çok güzel reytingler alırken Bahse konu dizimiz olan Kalbimdeki Deniz dizisi de bu konu üzerinde çok durdu.

Gününün değişmesi nasıl bir amaca hareket ediyor şu an için belli değil. İki ihtimal var birincisi Kalbimdeki Deniz bu yıl final yapacak olması, ikincisi ise ya adı Zehra dizisine çok güveniliyor yada Kalbimdeki Deniz dizisinin pazartesi günü reyting mücadelesinde galip çıkabileceğini düşünülmüş. Her ne olursa olsun insanlar alışkanlıklarından ibaret olduğunu hem kanal yetkililerine hem de dizi yetkililerine söylemek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Final yaparsa bu pastel filmin hiç bir dizisi tutmasını inşallah amiiin ecmain aminleri görelim hadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu