Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz İzak (İsak’ı) Kim Öldürdü?

Kalbimdeki Deniz 58. bölümü 26 Şubat Pazartesi günü Fox Tv ekranlarında oldu. Dizide beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Hiç beklenmeyen bir anda İzak (İsak) otel odasında ölü bulundu. Şimdi herkesin aklında İzak’ı (İsak) kim öldürdü? Sorusunu sormaya başladı. Bizde araştırma sonuçlarımız sizler ile paylaşalım.

İsak’ı Kim Öldürdü? Kalbimdeki Deniz 

Kalbimdeki Deniz İsak’ı kimin öldürdüğü sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Aslında bu sorunun çok basit bir cevabı var. Önce olayları birlikte sıralayalım O zaman İzak (İsak)’ı kimin öldürdüğünü sizler bile bulabilirsiniz. Deniz, Alihan’ı çok sevdiği yıllarda Alihan hayatının monoton olduğunu düşünüp yeni arayışlara girdiği vakit Hülya’nın desteği ile Şebnem ile Alihan birlikte Kıbrısa kaçmıştı. Deniz ise kendisini emlakçı olarak tanıtan dolandırıcıya parasını kaptırıp Mirat’ın yıllardır gelmediği evi kiralar. Mirat’ın da yıllar sonra çıkıp geldiğinde Evinde bir başka aile görür. Neyse tatlı olmayan karşılaşmadan sonra Deniz ile Mirat bir birlerine yakınlaşmaya başlarlar. Alihan da bunu duyup Şebnemi tek edip Deniz’in peşine düşer.

kalbimdeki Deniz Kapak resmi 1

Evet asıl bomba ise Mirat’ın yıllardır arayıp bulamadığı Raşel’i Deniz’e aşık olan Artun bey Raşel’e ulaşıp Mirat’tan ve Deniz ile olan aşkından bahsedip ayırma planı yapar. Raşel çıkıp gelir. Mirat Deniz’i çok sevdiğini söyleyip Raşel’e yol verince Raşel Mirat’tan olma Yosef adında oğulları olduğundan bahsedip eski aşkı ile aralarında kopmayan bir olmasını ister.

Kalbimdeki Deniz Raşel resmi

Reşel tekrar ülkeye geldşiğinde Diğer’ın babasının gönderdiği kiralık katilin kurşunlarına hedef olunca Mirat’ın gözünde çok önemli bir yer eder. Her şey güllük gülistanlık zaman geçerken eski aşkı Mirat’ın Deniz’e karşı sevgisini kıskanıp işin içine mevcut kocası İzak’ı (İsak) yurt dışından çağırıp Deniz ve kızı Ece’yi korkutup kaçırmasını ister. Ancak İzak her şeyi eline yüzüne bulaştırır.

 

İşin arkasından Raşel kapak gibi ortaya çıkınca Mirat Raşel’i evden kovdu. Şimdi burada İzak’a tek düşman Raşel’dir. Yani İzak’ı Raşel öldürdü. Bu sayede evden kovulma ve Mirat’ın gözünden düşmesinin acısını almıştır. Sosyal medya da Hülya’nın öldürdüğünden bahdenler olmuş. Ancak Hülya ilk İzak’ın ilk duyduğunda şaşırdı. Bunu kendisi yapsa bu kadar şaşırmazdı. Bir kısmı da Mişrat o saatlerde evden çıktı. Mirat aşkını korumak için yaptı diyenler olmuş. Bu da bir temele dayanmıyor. Mirat, İzak’ın öldüğü anda nerede olduğunu polis merkezinde kanıtladı. O sebeple serbest kaldı. Nereden bakarsanız bakın sonuç Raşel’e çıkıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu