Kalbimdeki Deniz Jozef (Fatih) Öldü mü? Temmuz Yıldız Diziden Ayrıldı Mı?

 

Kalbimdeki Deniz 23 Eylül Cumartesi Günü yayınlanan bölümde Alihan Deniz’in karşısında Mirat oldukça hiç Şansının olmadığını anlar. Bunun için mafyadan yardım ister. Alihan Mirat’ın ölmesini istemektedir. Kiralık katile ne yapması gerektiğini bir bir anlatır. Kiralık katil Mirat’ı adım adım takip eder. Turgut dolandırıldığının farkında olmadan millete kurduğu iş için herkesi Restorantda yemeğe davet eder. Kiralık katil bir fırsatını bulup Mirat’ı tek yakalarken. 

Evin boş olduğunu düşünen Fatih Mirat’ın üst katta gizli odasını olduğunu duyunca herkesin yemekte olduğunu düşünüp eve gizlice girer ama evde Diyar ve eşi vardır. Üst kattan sesler gelince Ali elindeki tabancayı alıp yukarı çıkar. Fatih ise karşısındaki silaha aldırmadan silahın üzerine atlar ve silah ateş alıp jozef yani fatih yaralanır. Dizinin senaryosuna da Fatih geçici bir karakterdi. Annesi herşeyden uzaklaşıp yurt dışına gitmişti bu olay sonrasında tekrar gelecek ve olara farklı yerden dahil olacak. Bu sefer Mirat’ı seven değil oğlunun yaralanmasına sebep olan kişi olarak gelecek.  Mirat ise gelen kiralık katil ile mücadele edip yaralanacak ama ölmeyecek.

Mustafa’nın annesi Zahide, yıllar önce Mustafa’nın babasına bir mektup yazıp terk etmişti. Şimdi ise oğlu Mustafa annesinin varlığından rahatsız olunca Zahide Hanım, oğluna bir mektup yazıp evi terk eder ama merhametli İbrahim Bey, Zahide hanımın arkasından gidip onu evine geri getirir ve Mustafa’yı annesi konusunda daha hassas olması gerektiğini söyler. Mustafa annesine karşı daha olgun tavırlar sergiler. Bu konuda en çok mutlu olan İbrahim Bey’dir. Diyar ise hala hayatı tehlikededir. Civan Abisi amca kızı Ayşe ile haber gönderir. Ayşe artık Diyar ile Civan Abisi arasında aracı olacaktır. 

Turgut taksiciliği yapamayınca kahvehanede elinde birikmiş parası olduğunu ve ikinci el araç alıp satmayı düşündüğünü söylemesi ile kahvehanedeki dolandırıcıların radarına takılır. Mustafa ise kırk laftan sonra Ece’nin babası ile tanışmaya karar verir. Alihan fakir ve kültürsüz gördüğü Mustafa’yı kibarca kızından uzak durması gerektiğini söyler. 

Kalbimdeki Deniz 30 Eylül Fragmanı ve Özeti

Fatih Ece’yi arayıp kahve içmeye çağırır. Ece ilk başta kabul etmese de Fatih hiç arkadaşı olmadığını ve buna ihtiyacı olduğunu söyleyince Ece kabul ederler. Bir şirkete gizlice girip en üst katına çıkıp evde yaptığı kahveyi içerler. Şirketten tekrar çıkarken güvenliklere yakalanırlar. Güvenlik şefi Fatih ve Ece’nin kimliklerini aldığı sırada bir boşluktan yararlanıp kaçarlar. Ece içeride kimliği kaldığı için Fatih’e çok kızar. fatih tekrar gidip kimlikleri alacağını söylese de Ece inanmaz ve annesi duymasın diye Mirat’tan yardım ister. Fatih şirkete gider ve kimlikleri almak ister. Güvenlik görevlileri Fatih’i daha önceden tanıdıkları için ve şirket sahibi annanesi ve dayısı olduğu için dayısı ve ananesinin yanına götürürler. Fatih gittiği şirketin akrabalarının olduğunu daha önceden bilmektedir.

Alihan ise sünnet düğünündeki yaptığı rezilliği affettirmek için Deniz’le konuşmak ister. Deniz ilk başta kabul etmese de kabul etmek mecburiyetinde kalır. Alihan Deniz ve çocukları için tuttuğu eve götürür. Evde eski meseleler açılır. Cezaevinde Alihan mektup yazdığını ve deniz’in de cevap verdiğini söyler. Deniz kimseye mektup yazmadığını söyleyince Alihan mektubu cebinden çıkarır. Deniz mektuba bakınca kendi yazısı olmadığını söyleyince Alihan kendisine kimin tuzak kurduğunu bulmak için çaba sarf edecektir.  Alihan kendisini mirat’ın karşısında şansının olmadığını anlayınca mafyadan Mirat’ı öldürmek için adam tutar.  

Kalbimdeki Deniz 38. Bölüm Resimleri

 

Kalbimdeki Deniz 38. Bölüm 30 Eylül Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın