Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Melisa Kimdir?

Kalbimdeki Deniz Melisa kimdir? Kalbimdeki Deniz Melisa’nın Gerçek Adı Nedir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kalbimdeki Deniz Melisa Geldi!

Kalbimdeki Deniz 25 Kasım 46. Bölümde diziye dahil olan Melisa kimdir? Melisa’nın gerçek adı Nedir?; Melisa dört çocuktan biridir. Ailesi fakir ama kardeşleri okullarda aldığı burslar sayesinde kimisi doçent kimisi mühendis olur. Kendis iyani Melisa ailenin en küçüğüdür. Mustafa ile aynı sınıfta hatta aynı sırada oturmaktadır.Kalbimdeki Deniz Melisa Resmi

 

Derslerinde Mustafa’dan yardım alması Ece’nin kıskanmasına sebep olacak. Melisa, fikir olarak Mustafa ile aynı düşünce de birisidir. Mustafa evde ders çalışırken Melisa arayıp dışarıda ders çalışmak ister. Mustafa da Ece’den habersiz kabul eder. Ece ile Yosef fotoğraf çekimi için gezerken tesadüf bu ikiliyi görünce çılgına döner. Hemen yanlarına gider. Melisa, Ece’ye Mustafa’nın Ece’yi ne kadar çok sevdiğini söyleyince sinirleri yatışır .

Kalbimdeki Deniz Melisa Resmi2

Ece Eve gelince Melisa ile ilgili araştırma yapar. Melisa gerçekte Mustafa’dan hoşlanmış ama nişanlı olduğu için arkadaş kalmayı tercih etmiş birisidir. Melisa dar gelirli bir aileden olması ve çalışma hayatından gelmesi aynı şekilde Mustafa’nın da dar gelirli bir ailede büyümesi ve babası ile birlikte çalışması yani gerçek hayat ile yüzleşmesi Melisa’nın aradığı bir kişi olduğuna inanır. Melisa çok kibar biri olduğu için sevenleri ayırma niyetinde değildir.

Kalbimdeki Deniz Melisa Resmi1

Ancak Yosef, Mustafa ile Ece’nin ayrılmasına sebep olursa Melisa da Mustafa ile arkadaş olması kaçınılmaz olacağı apaçık ortada. İlerleyen bölümde Melisa, Mustafa’ya daha da yakın olması Ece’yi çıldırtacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu