Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Nevin Kim? Gerçek Adı Ne?

Kalbimdeki Deniz dizisine Nevin karakteri dahil oldu. Nevin karakteri diziye nasıl dahil olduğunu ve gerçekte adının ne olduğunu daha önce oynadığı dizilerin olup olmadığını yazımızda bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Nevin Kim?

Kalbimdeki Deniz dizisine psikolog Nevin diziye dahil oldu. Nevin alanında uzman ve ünlü bir psikolog’tur. Alihan ile Deniz kızlarının son zamanlarda yaşadığı olaylar nedeni ile her şeyden sıkıldığını yaşama isteği olmadığını ve hep mutsuz olduğunu ailesi görünce anne ve babası Ece’nin bu durumunu ancak uzman elleri ile çözülebileceğini düşünür. Durumu kızları Ece’ye açarlar. Ece tabi hasta olmadığını ve uzman yardımına ihtiyacı olmadığını söyler. Deniz anne şefkati ile kızı Ece’nin psikologa gitmesine ikna ederler. Alihan da Deniz de bu konuda uzman birisini araştırırlar.

Kalbimdeki Deniz Psikolog Nevin Resmi 1

Bizimkilerin yolları da uzun araştırmadan sonra psikolog Nevin de kara kılarlar. Psikoloğumuz durumu hemen anlayınca olaya bir arkadaş gibi yaklaşıp Ece’nin tüm yaşadıklarını anlatmasını ister. Ece, en baştan babasının kendileri terk etmekten başlayıp beş kuruşsuz sokaklarda kaldıklarını defalarca dolandırıldıklarını ve Mustafa’dan bahseder. Mustafa hayatında iken yaşadıklarını ve kendisini öldürmesi ve ardından yaşananları kısa bir özet geçer. Nevin karakteri dizi eğer final yapmaz ise uzun süre dizi oyuncu kadrosunda kalacak. Ece’nin psikologu olan Nevin karakterini kim canlandırıyor?

Kalbimdeki Deniz Nevin’i Kim Canlandırıyor

Kalbimdeki Deniz dizisine yeni bir oyuncu 26 Şubat tarihinde ekranlara gelecek olan 58. Bölümde diziye psikolog Nevin karakterine hayat veren Dilşad Bozyiğit’tir. Ekim 1977 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Dilşad, terazi burcudur. Normal yaşantısında burcunun özelliği olan hayatında denge hakim olduğu sakin bir yapısının olduğu sosyal medya paylaşımlarından çıkartabiliyoruz. Dilşad, oyunculuk üzerine “Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro” alanından mezun olur.

Kalbimdeki Deniz Psikolog Nevin Resmi 2

Yakın zamana kadar bir değişiklik olmadı ise Tümay özokur ajansına kayıtlı idi. İlk TV karşısına ise 2000 yılında “Yedi Numara” adlı dizide “Canan” karakterine hayat vermişti. Dizi zamanın en dikkat çeken dizilerinden olması Dilşad’ın yıldızının parlamasına çok büyük etkisi oldu. Ardından bir kaç dizide oynasa da uzun soluklu olarak 2007 yılında yayınlanan “Parmaklıklar ardında” dizisinde “Özge” karakterine hayat vermişti. 2016 yılında “Rüya” sinema filminde hayat verdi. İki yıldır başka bir projede kendisini görememiştik. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu