Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Özgür Kim? Gerçek Adı Ne?

Kalbimdeki Deniz bu hafta yeni yayın günü olan Pazartesi gününe yayınlanacak. Diziye yeni yüzler dahil oldu. Bunlardan ilki Özgür karakteri oldu. Özgür’ün gerçek adı ne? Daha önce hangi dizilerde oynadı? Hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Özgür Kim?

Kalbimdeki deniz dizisine özgür karakteri dahil oldu. Özgür, dizide Ece’nin düştüğü bunal ve psikolojiden kurtarmak için Ece’nin babası Alihan kızının bu konuda destek alması gerektiğini Deniz ile konuşacak. Deniz de bu konuda Alihan’a destek verip konuyu Ece ile paylaşacaklar. Ece önce karşı çıksa da normal insanların da psikoloğa gidebileceğini nasıl ki insanın başı ağrıdığında veya dişi ağrıdığında ilgili doktora gidiyorsa sen de ruhun doktoru olan pisikolaktan yardım alabilirsin şeklinde güzel ve incitmeden konuşunca Ece ailesi ile birlikte gitmeye ikna ederler.

Kalbimdeki Deniz Özgür Resmi

Ece’nin psikologu Nevin hanımdır. Nenin hanım Ece’nin tüm yaşantısını ailecek sorunlarını tek tek dinler. Bu sırada seans bitiminde Nevin’in oğlu Özgür annesini görmeye gelir. Böylelikle Özgür de dizi kadrosuna dahil olur. Muhtemelen Ece ile Özgür arasında bir şeyler yaşanacağını düşünüyorum. Nasil ki Mustafa ile nişanlı iken araya Yusuf girip nişanı bozuldu ise Özgür de araya girip Yusuf ile Ece’nin arası bozulabilir. Kalbimdeki Deniz dizisinde Özgür Karakterine kim hayat veriyor?.

Kalbimdeki Deniz Özgür Karakterini Kim Canlandırıyor

Fox Tv ekranlarında diziye 26 Şubat tarihinde dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan ve Özgür karakterine hayat veren Can Albayrak’tır. Aralık 1989 tarihinde  başkentte hayata gözlerini açan Can oğlak burcudur. Oyunculuk üzerine lisans eğitimi almıştır.

Kalbimdeki Deniz Özgür Resmi 1

Alan olarak Tiyatro bölümünde mezunudur.  İlk Tv karşısına 2008 yılında yayınlanan ve fox tv’nin günlük dizi olan “unutma beni” dizinde “Selim” karakterine hayat vermişti. Buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2016 yılında ise “babam ve ailesi”  adlı dizide rol almıştı. 

Kalbimdeki Deniz 26 Şubat’ta Neler Olacak?

Fox TV   ekranlarına 26 Şubat’ta Pazartesi ekranlara gelecek olan Kalbimdeki Deniz 58. Bölüm Özetinde; Ece yaşadıklarının etkisi ile ne yaptığını bilmez. Bilmediği sularda yolu hep karakola çıkmaya başlar. Hülya Mirat ile İzak’ın buluşmasına engel olmak için polise ihbar edecek. Hülya ise bu işin İzak’ın üzerinde kalması için sahte deliller üretmeye çalışacak. Hülya kamyon şoförüne azmettiren olan İzak’ın adını vermiş ama resmini göstermemiştir. Mahkeme aşamasında İzak’ı teşhis edemeyince İzak bu suçlamadan kurtulur. Kendine bu işi saran kişiyi bulmaya çalışacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu