Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz Ünal (Orçun İynemli) Kimdir?

Fox tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz adlı diziye geçtiğimiz hafta kısa bir görüntüsü ile dahil olan ilerleyen bölümde adını sıkça duyacağımız psikolog Ünal Kimdir? Gerçek adı ne? nereli, kaç yaşında bu soruların cevaplarının hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

Oyuncu Orçun İynemli Diriliş Ertuğrul dizisinde çok önemli bir karakteri canlandırıyor. Bu karakteri görmek için [mavibuton]Diriliş Ertuğrul Mikis[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız. 

 

Kalbimdeki Deniz Şebnem’in Kuzeni Ünal Kimdir?

Kalbimdeki Deniz geçtiğimiz haftalarda Şebnem Kıbrıs’dan tüm yaşadıklarının sorumlusu olan Hülya’dan intikam almak için dönmüş, ilk olarak Artun bey ile çıkar anlaşması yapar. Hülya’nın elinde olan Artun beyi kedi gibi pusmasına sebep olacak cd ve belgeleri Hülya’nın elinden alıp Artun beye verecek. Artun bey ise Şebnem’e iş kurmasında maddi her türlü destek vereceğini söyler. Şebnem ilk olarak Hülya’dan cdleri almak için kasanın şifresini öğrenmek için dolabın içine kamera yerleştirir. Hülya elindeki belgeleri kaybedince Artun Hülyanın başına bela olacağı kesin.

Kalbimdeki Deniz Ünal Orçun İynemli Resmi 9

Şebnem ikinci adımı ise Hülyanın kanser hastası olması Aynı zaman da hamile ve Nejad’ın da başka biri ile birlikte olması psikolojik olarak yıpranmasına neden olur. Şebnem Hülya’nın bu durumunu kullanmak için kuzenini psikoloji mezunu yaşam koçu olarak tanıtır. Kuzeni Ünal yakışıklı biri Hülya’nın kendisine yaptığı Alihan ile arasını yapmasını Şebnem kendi kuzenini Psikolog Ünal bey diye tanıtıp Hülya’nın aşık olmasını sağlayacak. Şebnem bu sayede Hülya’dan intikam almış olacak. 

Kalbimdeki Deniz Ünal Orçun İynemli Resmi 6

Kalbimdeki Deniz Orçun İynemli Kimdir?

 

Ekim 1979 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Orçun terazi burcudur. Orçun’un kardeşini aslında daha yakından tanıdığımız İçerde dizisinin Mert’i  Aras Bulut Orçun’un küçük kardeşidir. Orçun, Arastan 11 yaş büyüktür. Orçun İynemli hem oyunculuk hem de müzisyendir. Özel ve devlet olmak üzere çeşitli tiyatrolarda görev almıştır. Kardeşi ile birlikte “Öyle Bir Zaman Geçer Ki” adlı dizide aynı anda  oynama imkanı bulmuştur. 

 

Kalbimdeki Deniz Ünal Orçun İynemli Resmi 5

Orçun bey sadece dizi ve tiyatro değil sinem ve reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Orçun İynemli’nin rol aldığı bazı Sinema ve reklam filmlerinden kısa bahsedecek olursak; ilk olarak “Hırsız Polis” ve “Avrupa Yakası”‘nda rol aldı. Son zamanlarda ise  2009 yılı yapımı “Sonsuz” adlı sinema filminde rol aldı. Daha sonra 2010 yılı yapımı “Eyvah Eyvah” adlı sinema filminde rol alırken “Profilo” 2008 yılında reklam filmi “Neova Sigorta” Reklamlarında kendilerini izlemiştik

Kalbimdeki Deniz Ünal Orçun İynemli Resmi 7

Kalbimdeki Deniz (Ünal) Orçun İynemli Fotoğrafları

 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu