Kalbimdeki Deniz

Kalbindeki Deniz 18 Kasım Fragmanı 45. Bölüm Özeti #Yolunsonu

Kalbimdeki Deniz 18 Kasımdaki yayınlanacak olan 45. bölümünde neler yaşanacak? Kalbimdeki Deniz 18 Kasım Fragmanı yayımlandı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kalbimdeki Deniz 45. Bölüm Detaylı Özeti

Kalbimdeki Deniz 18 Kasımda yayınlanacak olan 45. Bölümde ;  Fikriye kocası Turgut’un cüzi bir miktarla büyük bir suçun altına girdiğini kabullenemez ve Alihan’a şantaj yapıp daha çok para koparmaya çalışacak Diyar ve Serdem gelince Şirzat yapacağını yapmıştır. Alihan ise Deniz’e kalan bıraktığı paraya çok pişman olur. Deniz sert sözleri ile konağı geri kurtarmak için elinden geleni yapacak ve konağı geri alacak. Bu durumdan Mirat’ın haberi olmayacak. Mustafa ve Ece ise nişanlılığın son evresini yaşamakta her an sonlandırabilir.

kalbimdeki deniz 18 kasım resmi 1

Kalbimdeki Deniz 45. Bölümünde neler olduğunu anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandığına kısaca değinmek gerekirse Alihan’in emri ile Turgut çiftlikteki kafeyi yakar ancak içeride Deniz vardır. Deniz çıkmak isterken kafasını sert bir şekilde vurunca alevlerin ortasında baygın bir halde kalır. Mirat ise Bursa’dan dönüşte Deniz’ide kafeden alıp eve geçmek için çiftliğe gider yolda çiftlikteki yangını görür hemen olay yerine varan Mirat içeride denizin olduğunu bildiği için alevlerin arasına dalıp Denizi kurtarır İtfaiye ve sağlık ekiplerine haber verir Deniz miratın cesareti sayesinde hayatta kalmıştır alihan mirat’in Deniz’i kurtarması hiç hesapta olmayan bir durum olduğu için çok sinirlenir. Bu durun resmen Mirat’in işine yarar.

kalbimdeki deniz 18 kasım resmi 2

Fikriye ise Turgut’un cebinde benzin bidonlarına ait kapakları bulunca Fikriye Alihan’in kocasına yaptığı ilginin farklı bir amacı olduğunu düşünür. Şirzat ise kendi kendi memleketini si olan memurdan Diyar ve Serdem’in bebeklerini nüfusa kaybettirdiği  adresi öğrenir. adres Şirzat’in kız arkadaşı Özlem’in evine aittir. Şirzat tatile gidiyorum bahanesiyle civana haber verir Civan da durumu hemen bir ara Bildirir Şirzat kurulu planı Adım Adım işlemektedir.fikriye bulduğu benzin kapaklarının hesabını sorar. Şirzad ise Özlem’i tatile gönderiyorum diye ıssız bir yere götürür. Sersem ve Diyar’in yerini öğrenmeye çalışır. Özlem o kadar güzel konuşur ki Şirzad lafı yediremez Özlem’i darp eder. Bu arada Fikriye gerçekleri öğrenir. Şirzad, Özlem’in kafasına sert bir şekilde vurduğu için Özlem ağır yaralanır. Şirzad Özlem’i vurmaktan vazgeçip olay yerinden uzaklaşır.

kalbimdeki deniz 18 kasım resmi 3

Ormanda dolasan avcı Özlemi bulur ve sağlık ekibine teslim eder. Nejat ise Serden ve Diyar’in vizelerinin çıktığı müjdesini verir. Nejat aynı zamanda ikilinin Berlin biletini de almıştır. Bu arada Ece Diyar ve Serdem için kendileri hatırlatacak ileride çocuklarına gösterebilecek bir şey hazırlamak ister yosef fotoğraflarla slayt hazırlayabileceğini söyler ancak resimlerin hala oteldeki çantasında olduğunu söyler

kalbimdeki deniz 18 kasım resmi 5

Otele gidip beraber slayt hazırlayıp Oradan da Hülya’nın evine veda yemeğine gidebileceklerini söyler Figen bu ikilinin konuşmasını Duyar duymaz Mustafa’ya haber verir.

Kalbimdeki Deniz 45. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu