Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Ali Demir Kim? (Nehir’in Babası) Usta Oyuncu Kalk Gidelim Kadrosunda!

TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kalk Gidelim oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oluyor. Daha önce diziye katılan Nehir’in ilerleyen bölümlerde babası da dahil olacak. Kalk Gidelim Ali Demir karakteri hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Her Cumartesi TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve deyim yerindeyse tam bir aile dizisi olan Kalk Gidelim oyuncu kadrosuna eklediği yeni isimlerle de adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz bölümde muhtarın izini arayan Nehir karakteri hepimizin dikkatini çekmişti.

Nehir, aslında muhtarın yeğenidir. Nehir’in annesi son nefesinde babasını bulabilmesi için kızına bir fotoğraf bırakıp vefat etmiştir. Nehir elinde eski bir fotoğraf köye geldiğinde muhtar onun geldiğini duyar ve kaçacak yer arar ancak sonunda Nehir’in karşısına çıkmak zorunda kalır.

Muhtar kardeşi Ali Demir’den bahsedip köyü beğenmediğini ve şehre gidip hayatında yeni bir sayfa açtığını anlatır. Nehir öğrendiği gerçek ile babasını merak eder. Canberk ile de bu süreçte yakınlaşan Nehir, Veli ile de kardeş olduklarını öğrenir. Nehir bir yolunu bulup babası olduğunu öğrendiği Ali Demir’i de bulur.

TRT 1 Kalk Gidelim Ali Demir’in Gerçek Adı Ve Hayatı

Kalk Gidelim dizisine Nehir katıldıktan sonra herkesin merak ettiği ortak bir soru vardı: Kalk Gidelim Ali Demir’i kim canlandıracak? İşte bu sorunun cevabı da netlik kazandı. Kalk Gidelim Ali Demir’in gerçek adı ve hakkında merak edilen diğer detaylar sizlerle.kalk gidelim ali demir kim sinan albayrak resmiKalk Gidelim dizisinde Ali Demir karakterine hayat verecek olan oyuncu Sinan Albayrak. 1973 doğumlu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan usta oyuncu şu ana kadar elliye yakın dizi ve filmde rol almış, ayrıca rol aldığı tiyatro oyunlarıyla da adından söz ettirmiştir.

Son olarak yine TRT 1 dizisi olan “Yalaza” dizisinde İbrahim rolüyle dikkat çeken Albayrak, ayrıca “O Hayat Benim” dizisiyle de hafızalara kazınmıştır. Bu dizide dört sezon boyunca Mehmet Emir karakterini canlandıran Sinan Albayrak, “Küçük Kıyamet”  dizisinde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

“Parmaklıklar Ardında” dizisi Tarık İnan; “Kurtlar Vadisi” dizisinde Sadık; “Yılan Hikayesi” dizisinde David; “Kara Melek” dizisinde Mithat rolüyle ekranlara gelen oyuncunun ilk rol aldığı yapım ise “Ferhunde Hanımlar” dizisidir. 

Kalk Gidelim dizisinde Ali Demir karakterine hayat verecek olan Sinan Albayrak en zon hangi dizide oynamıştı hep birlikte hatırlayalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu