Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Canberk Kim? Canberk Diziye Geri Dönüyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim birbirinde komik bölümlerle ekranlara gelmeye devam ederken uzun süredir hayranlarının merak ettiği bir soru vardı: Kalk Gidelim Canberk ne zaman geri dönecek sorusu. Bu sorunun cevabı netleşince bizlerde sitemizde;

  • Kalk Gidelim Canberk gerçek adı, hayatı
  • Kalk Gidelim Canberk diziye dönecek mi yanıtları yazımızda sizleri bekliyor.

İzleyicilere kahkahaya boğan Kalk Gidelim dizisi karakterlerinden biri olan Mustafa Ali ve Nurcan’ın oğlu Canberk karakterine hayat veren oyuncu Onur Seyit Yaran. Yaklaşık 21 hafta dizide rol almayan oyuncunun ne zaman geleceği soru işaretleriyle doluydu.[saributon] Kalk Gidelim Nehir[/saributon] kim için tıklayınız. 

Kalk Gidelim Dizisi Canberk Kimdir? Nasıl Bir Karakter

Oyuncu ilk olarak dizinin yönetmeniyle bir fotoğraf paylaşıp “Nerde kalmıştık” diye paylaşınca acaba gelecek mi diye sevenleri beklemişti. Ve kesin haber oyuncu tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı.

Oyuncu ayrılma sebebi olarak eğitimini tamamlamak isteğinden bahsedip dizi ekibine de ailem diye iltifat etti. Muğla’da çekimleri devam eden dizinin setinde yerini alan oyuncu artık Kalk Gidelim Canberk karakteriyle kaldığı yerden diziye devam ediyor. Peki oyuncu kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide rol aldı merak ediyorsanız yazımız tam size göre.kalk gidelim canberk kim onur seyit yaran resmiKalk Gidelim Canberk rolüyle dikkat çeken Onur Seyit Yaran, 1996 doğumlu. Mankenlik de yapan oyuncu Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Ayrıca milli satranç oyuncusudur. futbol konusunda da iddialı olan oyuncu Best Model of Turkey yarışması 2016 birincisidir. yarışmaya tecrübe olsun deyip arkadaşlarının desteğiyle katılan oyuncu, mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan oyunculardan biridir. 

Yaklaşık sekiz yıl boyunca lisanslı futbolcu olarak görev yapmış olan Yaran, 187 cm boyundadır. Oyunculuğa ilk başladığı dizi Kalk Gidelim dizisidir. Mankenlikte bir anda oyunculuğa geçiş yapan oyuncu, oyunculuk konusundaki eğitimini tamamlamıştır.

Kalk Gidelim dizisinde rol alarak kazandığı tecrübenin kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu itiraf eden başarılı oyuncu, Best Model yarışmasını da kariyer yarışması olarak gördüğünü söyleyip fiziksel görünüşümden ziyade yaptığım işlerle konuşulmanın hoşuna gittiğini dile getiriyor. 

Kalk Gidelim Canberk karakteri hakkında bu yazımızın hemen sonunda oyuncu hakkında da bir video ile sizlere veda ediyoruz. 

Onur Seyit Yaran Kalk Gidelim Canberk Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu