Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Ercan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kalk Gidelim’e Sürpriz Oyuncu

28 Temmuz Cumartesi yeni sezona merhaba diyecek olan Kalk Gidelime yeni bir karakter dahil oldu. Kalk Gidelim dizisi Ercan kim, Kalk Gidelim dizisi Ercan’ın gerçek adı ne başlıkları altında tüm detaylar sizlerle paylaşılmıştır.

Kalk Gidelim Dizisi Ercan’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

1984 doğumlu olan Hayrettin Karaoğuz 34 yaşındadır. Ünlü komedyen İstanbul doğumludur. Annesi de babası da memur olan Karaoğuz, ailenin ortanca oğludur. Bakırköy Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezunu olan oyuncu üniversiteyi kazanmak için büyük bir uğraş vermiş ve dört sene boyunca dershaneye gitmişitr. 2004 senesinde İstanbul’da bulunan Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nü kazanan oyuncu bir taraftan bu bölümü okurken diğer taraftan da oyunculuk üzerine eğitim aldı.

kalk gidelim hayrettin karaoğuz resmi
Müthiş bir hitabet yeteneği olan Karaoğuz, 2008 yılında mezun olduğu Reklamcılık Bölümünün ardından iki yıl İstanbul’un en meşhur semtlerinden olan Beyoğlu’nda stand-up gösterileriyle izleyenleri kahkahaya boğmuştur. Üniversitede ise arkadaşlarıyla rol aldığı oyunlarla 2007 yılında ödül almıştır. Klakson Borazan ve Bırtlar, Kral Übü adlı oyunlardaki oyunculuğu ile seyirciden tam not alan oyuncu İş İşten Geçti adlı oyunda Dixon adlı karaktere hayat vermişitir.

Oyunculuk dışında oyun yazarlığı da yapmış olan oyuncu Kızsız Adama adlı kısa filmiyle büyük beğeni almıştır. O dönemin meşhur yapımı olan Issız Adam’a göndermeler yapan kısa film oyuncunun popülaritesini de artırmıştır. Yeni Rakı, Turkcell, Doritos, Fanta reklamlarında rol alan oyuncu 2011 senesinde Star Tv’de Hayrettin adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. 2013 senesinde Atv’de Harry adlı yarışmayı sunmuştur.

2013 senesinde Los Angeles’a yerleşen oyuncu burada oyunculuk üzerine eğitim almaya devam etmiş ve burada youtube konusunda kendini yetiştirmiştir. Ünlü youtuber Sam Pepper ile videolar hazırlama şansı bulan oyuncu 2014’te ülkemize geri dönmüştür. Yer aldığı sinema fimleri; Vezir Parmağı, Gelecekten Bir Gün, Kızsız Adam.

Kalk Gidelim Dizisi Ercan Kim? Nasıl Birisi?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim yeni sezonda oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil etti. Ercan karakteri de bu sezonun sevilen karakterlerinden olacak kuşkusuz. Badegül karakterini canlandıran İlayda Aydın ile fotoğraflarını paylaşan oyuncunun komik bir karakter olacağı aşikar ancak dizide kimin yakını olarak diziye dahil olacak bunu da hep birlikte izleyip göreceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu