Oyuncu Kadrosu

Kalk Gidelim İsmail Kimdir? (Yasemin’in Babası)

Kalk Gidelim İsmail karakteri bugün itibari ile netlik kazandı. Yasemin’in babasına hayat verecek oyuncu kim? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin içerisnde yer alıyor.

TRT 1 ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanana sevilen dizi korona virüs sürecini en yi atlatan dizilerden oldu. Kısa bir aradan sonra yeni sezona geçtiğimiz hafta başladı. Yine eğlendirmeyi ve komediyi merkeze alan ailecek izlenebilecek diziler arasında ilk sıralarda yer almayı başaran Kalk Gidelim oyuncuları arasına yeni bir isim dahil oldu.

Kalk Gidelim İsmail Kelle Karakteri

Bu sezon başında Kalk Gidelim oyuncuları arasına yeni isimlerin dahil olacağını daha önceki yazılarımızda açıklamıştık. İlk olarak Kalk Gidelim Yasemin karakteri dahil olurken, hemen ardından Kalk Gidelim Halime Mutluluk karakteri diziye dahil oldu.

Kalk Gidelim İsmail Resmi
Kalk Gidelim İsmail Resmi

Bugün de aldığımız bilgilere göre Yasemin’in babası İsmail karakteri dizinin oyuncu kadrosuna katılan isim oldu. Yasemin’in gelmesi ile olayların ardı arkası zaten kesilmiyordu. Şimdi iş adamı İsmail’in gelmesi ile işler iyice karışacak.

Kalk Gidelim İsmail Kelle kim Resmi
Kalk Gidelim İsmail Kelle kim Resmi

Kalk Gidelim İsmail; dizide Yasemin’in babası olarka kendisini izleyeceğiz. Köye yatırım yapmaya gelen iş adamı olarak karşımıza çıkacak. İsmail Kelle yani Yasemin’İn babası köye mermer ocağı kurmak isteyecek. Peki bu duruma uyanık Seyfettin Dal ne diyecek? İsmail Kelle mermer ocağını kurabilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kalk Gidelim İsmail Kelle’nin Gerçek Adı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan diziye iş adamı İsmail Kelle karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Halil İbrahim Kalaycıoğlu’dur. Halil İbrahim Kalaycıoğlu 1957, Malatya doğumlu. Yengeç burcu olan usta oyuncu “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisiyle herkes tarafından tanınmıştır.

Kalk Gidelim Yasemin'in Babası İsmail Kelle Resmi
Kalk Gidelim Yasemin’in Babası İsmail Kelle Resmi

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Zülfikar Ağa rolüyle hafızalara kazınan usta oyuncu geçtiğimiz sezon Hercai dizisinde kendisini izlemiştik. Şimdi Yasemin’in babası İsmail kelle karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Halil İbrahim Kalaycıoğlu Yer Aldığı Son 5 Dizi

2020- Hercai
2019 – Kimse Bilmez (Ernico)
2010-2015 – Kurtlar Vadisi Pusu
2010 – Ötesiz İnsanlar
2013 – Nizama Adanmış Ruhlar

Usta oyuncu bu zaman kadar 19 dizi de rol aldığını, bizler sadece son beş dizinine verdiğimizin altını bir kez daha çizmek istiyorum. Kalk Gidelim İsmail Kelle karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine çekecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu