Kalk Gidelim

Kalk Gidelim İsmet Kırbaç Kim? Gayri Menkul Danışması İsmet Karakterini Kim Canladırıyor? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Kalk gidelim dizisi 58. bölümü ile TRT 1 ekranlarına geldi. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklenmesi ile diziye yeni bir heyecan geldi. Kalk gidelim İsmet Kırbaç olarak karşımıza çıkan oyuncunun gelmesi ile diziye heyecan ve aksiyon kattı diyebiliriz.

Gayri Menkul Danışmanı İsmet Kırbaç olarak köye gelen ve köydeki arsalara talip olan karakter aslında köyü dolandırmaya geldiğini ama bu çaktırmadan yapmaya çalışacak.

Kalk Gidelim Dizisi İsmet Kim

Dizinin 58. bölümde Gayri Menkul danışmanı olarak dizinin oyuncuları arasına dahil olan ve gizli bir görev üstlenip Mustafa Ali ile kardeşi Seyfettin’i bir nevi bitirmek için adım adım takip edip her hareketini belgeliyor. aldığı bilgileri patronuna aktaran ve görünüşte sadece Emlak danışmanı gibi gözüken ama asıl amacı farklı olan bir karaktere hayat verecek. Böyle bir karaktere gerek var mıydı diyenler için dizide son olan olayları kısaca bahsedelim.

Evlatlarının türlü türlü oyuncularından bıkan Hacı, bu soğuk da bağ evine gitmiş ve orada eşi ile yaşamaya başlamış, durumdan rahatsız olan Mustafa ali ile Seyfettin de köye rezil olmamak ve babalarına kendilerini affettirmek için ne denedilerse Hacı, bunu elinin tersi ile itti.

Her defasında farklı senaryolarla babalarının kırgınlığı için çabalayan ikili hiç beklemediği bir şey ile karşılaşırlar. Hacının sahip olduğu topraklara alıcı çıkması ve bunu da gayri menkul danışmanı olarak kendini tanıtan dolandırıcı İsmet Kırbaç yapacak. Mustafa ve Seyfettin babasının mirasını kaptırmamak için çabalarken çok komik anlara da sahne olmaya devam edecekler. Dizide eksik olan kötü karakteri tamamlayan ve ilk olarak inekleri çalmakla göreve başlayan İsmet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını paylaşalım.

Kalk Gidelim Dizisi İsmet Kırbaç Karakterini Kim Canlandırıyor

TRT 1’in ailecek dizilerinden biri olan ve hayatın kasvetli ve stresli halini bizlere unutturmayı başaran Kalk gidelim dizisine Gayri Menkul danışmanı yani emlakçı olarak diziye dahil olan oyuncunu gerçek adı  Ferhat yılmaz’dır. Aralık 1973 yılında Samsun ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu yay burcudur. İlke kez karşımıza yılan hikayesinde “Rambo Berk” olarak kendisini hem sevdirmiş hem de güldürmeyi başarmıştı.Kalk Gidelim İsmet yılmaz - Gayri Menkul Danışmanı (Ferhat Yılmaz)

Bu karakteri sayesinde akıllarda kalmayı başaran genç oyuncu uzun müddet fazla kiloları ile mücadele etti ve şimdilerde sağlıklı bir yaşam sürüyor. bir çok dizide kimi zaman bölüm oyuncusu kimi zamanda kadroda yer almayı başaran Ferhat Yılmaz’ın yer aldığı dizi ve filmlerden bazılarını verelim.

Kalk Gidelim Dizisinde İsmet Karakterini Canlandıran Ferhat Yılmaz’ın Oynadığı Diziler

 • Yılan hikayesi
 • Zoraki başkan
 • ah polis olsam
 • Kutsal damacana
 • Bizim Mahalle
 • Organize İşler
 • Düğün şarkıcısı
 • Kurt kanunu
 • Serseri
 • Maskeli Beşler: Kıbrıs
 • Çok Özel Tim

Gibi bir çok dizide yer alan oyuncu şu an 46 yaşındadır. Her ne kadar çok genç dursa da yaşı bizleri oldukça şaşırtan usta oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu