Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Melisa Kim? Canberk’in Eski Sevgilisi Melisa Karakterini Canlandıran Oyuncu Kimdir? (Gerçek Adı, Yaşı)

Trt 1 ekranlarında her ne kadar reytinglerde çok iyi konumlarda olmasa da son zamanlarda ciddi bir yükseliş trendine girmesi ve dizi oyuncu kadrosunun merak uyandırması üzerine Kalk Gidelim oyuncuları arasına geçtiğimiz sezon katılan ve Kalk Gidelim Melisa olarak bildiğimiz oyuncu kim olduğunu, Yani Melisa’nın gerçek adı, yaşı, hangi burçlu olduğu gibi bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Melisa Kalk Gidelim koyuncu kadrosuna geçtiğimiz sezon katılmıştı. Ancak dizinin gidişatına göre ilerleyen bölümler de daha da önem kazanacağını düşündüğümüz için Melisa karakteri hakkında siz değerli okurlarımıza bilgi vermek istedik.

Kalk Gidelim Melisa Kimdir?

Aslında bizler bu oyuncunun diziye katılacağı haberini genel olarak duyurmuştuk. Ancak oyuncu hakkında o zamanlar yetersiz bilgi olması nedeni ile tam olarak sizleri bu oyuncu hakkında bilgi verememiştik. Şimdi hem o konumuzu güncellemiş olacağız hemde Melisa Kalk Gidelim oyuncusu olarak izlediğimiz güzel oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz. 

Canberk ile eskiden sevgili olmasına rağmen Canberk ile arasında çıkan tartışma sonrasında yollarını ayırmış daha sonra babasının işleri kötü olmasında dolayı dedesinin evine yerleşen Canberk, köyün en güzel kızı olan Badegül’e aşık olmasını ve kendini kaptırmasını yediremeyen Canberk’in annesi benim oğlum köylü kızını mı alacak diyerek Melisa’yı arayıp köye davet etmişti. Kısaca Melisa diziye böyle dahil olmuştu. Şimdi Kalk Gidelim dizisi Melisa kim olduğunu yani gerçek adı ile ilgili bilgileri sizleri alt paragraf da bekliyor.

Kalk Gidelim Melisa’nın Gerçek İsmi, Yaşı, Eğitim Durumu v.s

2017 yılında Kıbrıs’ta düzenlenen Best Model of Turkey adlı güzellik yarışmasında önce Marmara Bölgesi birincisi olan ardından da Türkiye genelinde ikinciliği elde eden güzel oyuncu diziden gelen teklif karşısında mutluluğunu şu sözlerle ifade ediyor: “Sıkı bir Kalk Gidelim izleyicsiyim. Kendimi bir anda dizinin kadrosunda buldum.

Severek izlediğim bir dizide oynayacak olmaktan hem çok mutluyum hem de heyecanlıyım.” Tecrübeli oyuncu kadrosuyla büyük bir beğeni alan Kalk Gidelim oyuncu kadrosunda yer almanın mutluluğu içinde olan tescilli güzel Ela Yörüklü, 1998 Bursa doğumlu. Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde öğrenci. kalk gidelim melisa (ela yörüklü) resmi 21,78 boyunda olan oyuncunun annesi de Bursa Peyzaj Mimarları Odası İl temsilcisidir. Piyano çalma konusunda başarılı olan Yörüklü ayrıca bale yapmayı da çok seviyor. Pek çok oyuncu yetiştiren Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk üzerine eğitim almaktadır. MissTourism World 2018 adlı güzellik yarışmasında da ülkemizi temsilen Ela Yörüklü katılacak.

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncunun oyunculuğunu sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı beklerken, oyuncuyu daha yakından tanımak adına gelin hep beraber kendisiyle yapılan röportajı dinleyelim. 

Ela Yörüklü Kim (Röportaj)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu