Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Nehir Kim? Canberk İle Bağlantısı Ne? Nehir’in Gerçek Adı Yaşı Bilgiler

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim dizisine yeni bir oyuncu müjdesi! “Ateşböceği” dizisinde başrolde oynamış olan güzel oyuncu Kalk Gidelim dizisinde de oldukça önemli bir rol ile karşımıza çıkacak.

  • Kalk Gidelim Nehir kim, Canberk ile sevgili mi olacak?
  • Kalk Gidelim Nehir’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynamıştı?

Kalk Gidelim Dizisi Nehir Kim? Nasıl Bir Karakter

Bu soruların yanıtlarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Kalk Gidelim Nehir karakteri, muhtarın öz yeğenidir. Muhtar yıllar evvel kendine yeni bir sayfa açıp köye yerleşmiştir. Kardeşi ise köyü beğenmemiş ve Ali adıyla kendine yeni bir sayfa açmıştır. Elinde yıllardır tuttuğu yırtık bir resim hala unutamadığı belli olan muhtar geçmişin azabı içindedir.

Nehir ise annesinin ölmeden evvel bıraktığı o eski resim ile annesinin sözleri kulağında babasını bulma isteği içindedir. Oldukça başarılı bir gıda mühendisi olan Nehir, işi bir kenara bırakıp babasını bulmaya gelir. Geldiği günde Canberk ile çarpışır. Canberk belli ki Nehir’den hoşlanır. Nehir amcasından Veli ile kardeş olduğunu öğrenir ve babasını bulmaya karar verir. 

Kalk gidelim Dizisinde Nehir Karakterine Hayat Veren Oyuncunun Gerçek Adı

Kalk Gidelim dizisinde büyük bir aşkın kahramanı olacak diye tahmin edilen Nehir karakterine hayat veren son olarak Star Tv’de yayınlanmış olan “Ateşböceği” dizisinde başrolde oynamış olan Nilay Deniz. Nilay Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, kilosu kaç diye merak edenler için oyuncu hakkında detaylara geçelim.

Nilay Deniz, Mayıs 1993 doğumludur. Aydın’da dünyaya gelmiş olan oyuncu, “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide konuk oyuncu olarak dizi sektörüne merhaba demiştir. “Hayata Beş Kala” dizisinin ardından “Mor Menekşeler” adlı dizide Cevriye karakterine hayat vermiştir.kalk gidelim nehir kim nilay deniz resmi“20 Dakika” dizisi ile kariyerine devam eden oyuncu bu dizinin ardından “Güneşi Beklerken” adlı dizide canlandırdığı Begüm karakteriyle beğeni almayı başarmıştır.

Hemen ardından “Ah Neriman” dizisinde Zeynep rolüne, “Aşk Yeniden” dizisinde ise Selin rolüne hayat vermiş olan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Ateşböceği” adlı dizide başrolde yer almıştır. Bu dizide Aslı rolüyle popüler olan Deniz, ayrıca “Dayan Yüreğim” dizisinde Seray karakteriyle de beğeni almayı başarmıştır.

56 kg ağırlığında olan Nilay Deniz’in boyu ise 170 cm dir. 2017 yılında uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Erçin Karabulut ile nikah masasına oturdu. Kalk Gidelim Nehir karakterine hayat verecek olan Nilay Deniz hakkında paylaştığımız bu bilgilerin ardından Nilay Deniz’in düğününden görüntülerin bulunduğu bir video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Kalk Gidelim Nilay Deniz videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu