Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Sinan Kim? Ünlü Şarkıcı Kalk Gidelim Oyuncusu Olarak Ekranlarda!

TRT 1’de her Cumartesi ekranlara gelen Kalk Gidelim dizisine Sinan karakteri dahil olacak. Kalk Gidelim Sinan kim, Sinan’a hayat veren oyuncu kim, kaç yaşında merak edenler için yazımız sizlerle.

Sevilen dizi Kalk Gidelim yeni oyuncularıyla adından söz ettirmeye kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde muhtarın yeğeni Nehir karakteri ile karşılaştıktan sonra Nehir’in babası olan Ali Demir de diziye dahil olmuştu. İsmet Kırbaç karakteri de diziye renk katmıştı.

Kalk Gidelim yeni bölümde ise Sinan karakteri ile diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yüreğine bir türlü söz dinletemeyen deyim yerindeyse kör kütük aşık olan Sinan karakterinin Nehir’in eski sevgilisi olabileceği sosyal medyaya bomba gibi düştü. 

Kalk Gidelim’de aşkının ardından gelen genç bir delikanlı olan Sinan karakterine hayat verecek olan kişi aslında bir şarkıcı. Detaylarla devam edelim dilerseniz.

Kalk Gidelim Sinan’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Nereli?

Kalk Gidelim Nehir’in eski sevgilisi rolüyle gelmesi beklenen, Sinan karakterine hayat verecek olan oyuncu Cem Belevi. “Sor” adlı şarkısıyla hafızalara yer eden Belevi, oldukça popüler bir şarkıcı. kalk gidelim sinan kim cem belevi resmiKalk Gidelim Sinan rolüne hayat veren Belevi, 1987 doğumlu. İzmir’de dünyaya gelen başarılı şarkıcı daha yedi yaşında iken piyano çalmaya başlamış. Müzik konusunda oldukça yetenekli olan Belevi, orta okul yıllarında gitar çalmaya başladı. Tam bir gitar aşığı desek yeri Cem Belevi için. 

Lise yıllarına geldiğinde hem gitar çalan hem de kendi şarkılarını söyleyen Belevi okulun gözdesi haline gelmiştir. Bu alanda kendini yetiştiren Belevi, yurt dışında bu anlamda kendini geliştirmek için İngiltere’nin yolunu tuttu. Dil eğitimi sonrasında bir taraftan İşletme bölümü okurken diğer taraftan da bestelerine yenilerini ekledi. Müzik konusunda eğitimini de bu süreçte tamamlayan Cem Belevi, mezuniyet sonrasında başladığı işini yarıda bırakıp Türkiye’ye müzik için geldi. 

“Sor”, “Kim Ne Derse Desin”, “Sevemez Kimse Seni”, “Aç Kollarını” adlı albümleriyle dikkat çeken Belevi, dizi sektörüne de “İnadına Aşk” adlı dizi ile adım atmıştır. Bu dizinin ardından rol aldığı ikinci yapım olarak Kalk Gidelim ile de adından söz ettirmeye geliyor.

Cem Belevi Kalk Gidelim Sinan Videosu

Yazımızda da dile getirdiğimiz gibi Kalk Gidelim dizisinde Sinan karakterine hayat verecek oyuncu Cem Belevi. Cem Belevi’nin bir şarkısı ile yazımızı sonlandırmak istedik. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu