Kalp Atışı 13 Ekim 15. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek’in yönetmen koltuğunda oturduğu Mf Yapımın yapımcılığını üstlendiği Kalp Atışı heyecan dolu bölümlerle seyirciden tam not almayı başarmakta. 13 Ekimde yayınlanacak olan 15. bölümünde Kalp Atışı kalbinizin ritmini değiştirmeye hazırlanıyor. İşte Kalp Atışı’nın 13 Ekimde yayınlanacak olan bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar haberimizin devamında…

Kalp Atışı 13 Ekim Özeti

Geçtiğimiz bölümde heyecan dolu dakikalar yaşanmıştı. Ambulansın kaza yapması nedeniyle arkadan gelen arabada Ali Asaf ile bulunan Eylül yaralanır. Ali Asaf ambulanstaki hastanın hayatta kalmasını sağlamak için uğraşır. Töre nedeniyle ambulansa kaza yaptıran adam ise adam öldü denilince orayı terk eder. Hızla hastaneye giden Ali Asaf doktor Esra’ya töre işi olduğu için bu durumdan kimsenin haberi olmamasını ister. Eylül’ün babası ise Nesrinle ile ilgili sorular sormaktadır. İpek ise gelen çok ciddi derecede kötü olan bir hastanın ameliyatı ile Oğuz’un sınavından geçer. Bu hasta ise aslında töre nedeniyle gelen adamın dövüp otobüsün altına attığı kişidir ve hatta kendi annesidir. Ameliyattan çıkınca İpek babası ve Eylül’ün yanına gider. Babası annesini evden kovduğunu ve iki gündür haber alamadığını, işe bile alınmasının annesinin Sinan’ı tehdit etmesiyle olduğunu söyler. İpek duyduklarının ardından istifa için giderken Eylül onu sözleriyle ikna eder ve İpek vazgeçer.

Ali Asaf Eylül’e içinde tektaşın olduğu bir kutu ile gelince Eylül teklifi kabul ettiğini söyler.  Ali Asaf ise beni sevmekten vazgeçme der.  Alp ise Eylül’e tomografi sonuçlarını başkasınınmış gibi gösterip fikir almak için dosyayı bırakır. Durumu çok ciddi bulan Eylül Ali Asaf’ı aradığında konuşmaları yeni yapılmakta olan binada patlama olur, Selim yaralanır ve kolunu kesmek zorunda kalan Ali Asaf mecburen bunu yapar. Hastaneye götürülen Selim’in durumu ciddidir. İpek annesini tanıdığı an koşar ama Oğuz onu ameliyata almıştır. Eylül İpek’in annesi Nesrin’in ameliyatına katılır. Tavırlarındaki değişiklik, baş dönmesi Oğuz’un dikkatini çekmiştir. Yaralı geldiğini bilen Oğuz kaza sonrası kontrolden geçmesi gerektiğini dile getirir. Ali Asaf ve Esra ise Selim’in ameliyatından başarı ile çıksa da Ali Asaf Selim’in cerrahlığını elinden almış gibi hissettiğini anlatırken Esra ona destek olur. Eylül’ün ameliyattaki durumundan dolayı yerine Ali Asaf gelir. Ameliyat başarı ile bitince annesi İpek’e bunu babasının yaptığını söyler. Eylülse durumu anlayıp babasına hesap sormaya gider. Babası yapmadığını söylerken ona inanmaz. Eylül aslında felç geçirmektedir ama farkında değildir. Bunu fark eden Oğuz ve Ali Asaf onu bulmak için çabalar. Sonunda ona ulaşan Ali Asaf’a Eylül evlenelim artık der. Eylül arabadayken fenalaşır.

13 Ekim’de yayınlanacak olan Kalp Atışı’nda ise Eylül fenalaşmış haldeyken Ali Asaf tarafından bulunacak. Alp durumunun kötü olduğunu bilmektedir. Ancak kız arkadaşının küçük problemleri kafasına taktığını düşünmektedir. Sağlığının farkında olan Alp yaşadıklarını aşkına anlatmak için fırsat kollamaktadır. Bazen anlatmamayı bile düşünür. Eylül’ü ise zor dakikalar beklemektedir. Hastaneye getirilen Eylül’ü yine Ali Asaf kurtarmak için çabalayacaktır. Tam da AlEy hayranlarını sevindiren dakikalar olmuşken bu sağlık sıkıntısı zor dakikalara neden olsa da aşkları daha da kuvvetlenecek olan ikiliyi yine heyecan dolu dakikalar beklemekte.

Kalp Atışı 13 Ekim Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın